lekarz Alina Raszkiewicz-Wiktor

Przemiła Pani doktor. Z wielkim zaangażowaniem skupia się na pomocy, badaniu oraz wyjaśnieniu pacjentowi wszystkich aspektów choroby, urazu czy dolegliwości. W tempie ekspresowym skierowała mnie na oddział okulistyczny w Zgorzelcu (który też z całą pewnością mogę polecić) i pomogła w natychmiastowym przyjęciu mnie do szpitala (Pani doktor Wiktor posiada kontakt telefoniczny z tymże oddziałem) !! Bardzo dziękuję i gorąco polecam tego lekarza.

Przemiła Pani doktor.
Bardzo dziękuję i gorąco polecam tego lekarza.

Pani doktor tłumaczy, poświęca czas pacjentowi i posiada wysoką wiedzę. Nie jest ona zapatrzona w siebie,w sytuacjach, kiedy nie ma odpowiednich urządzeń, kieruje pacjenta do innej placówki. Od lat uczęszczam do tego lekarza, który sumiennie podchodzi do swojego zawodu.

Uwaga nowy Adres placówki 1-go Maja 14/13

Uwaga nowy Adres placówki 1-go Maja 14/13