lekarz Alojzy Nadolski

Pulmonolog

Wyjątkowo kompetentny i rzeczowy lekarz. Zazwyczaj miałem do czynienia z młodymi i niestety niedouczonymi przedstawicielami tego zawodu. Skoda, ze tak rzadko młodzi korzystają z fachowosci i doświadczenia swoich starszych kolegów.

Pan Doktor jest bardzo dobrym lekarzem.Człowiek o wielkim sercu-ma wspaniałe podejście do pacjenta.Pełen profesjonalizm przy diagnozowaniu- dzięki profesjonalizmowi kadry pracującej na Oddziele Chorób Płuc w Golubiu- Dobrzyniu dziś żyję.

Pan doktor "zna się na rzeczy", leczył wiele lat moją babcię. Bardzo rzeczowo objaśniał na co babcia chorowała, kierował na badania typu: rtg i TK.