Pulmonolog

Wolny termin: 23 Lip o 07:30. Sprawdź inny. # 1

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Pani doktor jest najlpszym lekarzem jakiego znam. Zawsze poświęca duzo czasu pacjentom, nigdy nie odmawia. Z czystym sumieniem mogę wszytski polecić Panią doktor!!!

Wolny termin: 24 Lip o 12:00. Sprawdź inny. # 2

Wolny termin: 25 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 3

NZOZ Poznańskie Centrum Zdrowia
ul. Sportowa 1
62-080 Tarnowo Podgórne

Byłem leczony przez pania doktor na Sarkoidozę ,wszystko ok polecam Andrzej Nowak,bardzo dobry kontakt ,fachowość i cierpliwość to ogromne zalety pani Anny Lewińskiej

Opinia dodana przez: Andrzej
Wolny termin: 26 Lip o 12:30. Sprawdź inny. # 4

lek. med. Sławomir Wędzicha

Pulmonolog, Internista

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Super lekarz, który słucha pacjenta co on mówi, tłumaczy co trzeba, podchodzi kompleksowo do pacjenta. Jest naprawdę sympatyczny i miły, fachowy. Bardzo miło idzie się na wizytę do takiego lekarza. Rzetelnie mówi co sądzi o dotychczasowym leczeniu, u mnie stwierdził że mam dobre leki nowoczesne a skoro czuję się rewelacyjnie na nich to nie potrzeby ich zmiany(nie potępia i nie krzyczy jak robili to inni lekarze którzy preferowali inne leki).

Wolny termin: 26 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 5

UL. LWOWSKA 17/1

Damed
ul. Pomorska 45/47
90-406 Łódź

W srode 12.07.2017. o godz.19.00, w Kosciele Srodowisk Tworczych w Lodzi przy ul. M. Sklodowskiej-Curie 22 odbedzie sie msza blagalna o uzdrowienie Ani Morawskiej-Golnik. Ania prosi wszystkich bliskich jej sercu o zjednoczenie sie w modlitwie lub uczestnictwo w tej Mszy Swietej. Marek Golnik.

Opinia dodana przez: Kamila

Konin

Dr Górniak jest wspaniałym lekarzem, rzeczowy, konkretny. Nigdy nie zostawi pacjenta bez pomocy, dalszych wskazówek co do leczenia. Jeszcze nie zdarzyło mi sie spotkać człowieka o tak dobrym sercu i specjalisty w swojej dziedzinie.

Opinia dodana przez: Dorota

Chojnicka 59
70-737 Szczecin

Byłam odczulana przez Panią doktor na oddziale .Pierwszy raz spotkałam tak oddanego lekarza ludziom.wspaniały specjalista ,wspaniały człowiek.

Opinia dodana przez: iwona

Szpital Specjalistyczny

Prabuty

Dziękuję ,że pośród na ogół wszechobecnej bezduszności Pani Doktor nie dała się '' zwariować".
Lekarz nie tylko godny polecenia , ale
mogący służyć innym za wzór do naśladowania.

Lekarz nie tylko godny polecenia , ale
mogący służyć innym za wzór do naśladowania.