- 1914 lekarzy
Pani doktor jest najlpszym lekarzem jakiego znam. Zawsze poświęca duzo czasu pacjentom, nigdy nie odmawia. Z czystym sumieniem mogę wszytski polecić Panią doktor!!!

lek. med. Anna Lewińska

Pulmonolog, Internista

NZOZ Poznańskie Centrum Zdrowia
ul. Sportowa 1
62-080 Tarnowo Podgórne

wizyta już od 100
Byłem leczony przez pania doktor na Sarkoidozę ,wszystko ok polecam Andrzej Nowak,bardzo dobry kontakt ,fachowość i cierpliwość to ogromne zalety pani Anny Lewińskiej
Opinia dodana przez: Andrzej

Małgorzata Faber

Pulmonolog, Alergolog

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Mam wrażenie, że Pani doktor bardzo zależy na moich pieniądzach. Nie uzyskaliśmy odpowiedniej pomocy, receptę Pani Doktor przepisała za zasadzie" spróbujmy, nóż widelec pomoże"- nie pomogło! Nie zapytała nawet czy jestem finansowo przygotowana do wykonania testów, po prostu mnie natychmiast wysłała z dzieckiem do gabinetu zabiegowego, pomimo tego ,że nie miałam czasu przygotować do tego przedsięwzięcia mojego czterolatka, który nie był zachwycony tym pomysłem i bardzo się wystraszył. Pani doktor ...
Opinia dodana przez: joanna

lek. med. Sławomir Wędzicha

Pulmonolog, Internista

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

wizyta już od 100
Bardzo dobry lekarz, inteligentny i uważny diagnosta, to radość ulga dla pachenta znaleźć się pod opieką takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Jolanta
Szczecin Pulmonolog dr n. med. Grzegorz Zbigniew Zioło

dr n. med. Grzegorz Zbigniew Zioło

Sokołowskiego 11a lok. 2
70-891 Szczecin

Witam powyższe opinie negatywne na temat pana Grzegorza uważam za nie stosowne ,moim zdaniem ci ludzie ,którzy piszą te bzdury wyssane z ich pustych głów nigdy nie mieli styczności i kontaktu z Lekarzem
Lekarz bardzo miły i kontaktowy .
Poświęca sporo czasu na wywiad z pacjętem.
A co do umawianie wizyt zawsze jest pod telefonem.
Ceny wizyt w normie za spędzony czas w gabinecie pana Grzegorza.
Polecam ....

Pulmonolog, Pediatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Krakowska 63
47-100 Strzelce Opolskie

Dr Jarosław Mijas to najlepszy pediatra jakiego znam, konkretny, kompetentny w swojej dziedzinie, posiadający bardzo wysokie kwalifikacje.Widać, że to co robi, jest jego życiową pasją. Jego podejście zarówno do małych pacjentów, jak i rodziców jest pełne życzliwości, cierpliwości i wyrozumiałości. Pan doktor dokładnie wyjaśnia istotę choroby, zawsze ma konkretny i skuteczny plan leczenia, daje cenne wskazówki i rady, jak należy postępować. Żadne pytania i wątpliwości nie pozostają bez odpowiedzi.Z doktorem ...
Opinia dodana przez: Ewa
Warszawa Pulmonolog lekarz Dariusz Osiak

lekarz Dariusz Osiak

Przychodnia Specjalistyczna PROSEN
Płocka 17 lok. 23

Do tej pory spotykałam się z podejściem "specjalistów", którzy nie szukali przyczyny moich problemów, a jednynie ograniczali się do leczenia części skutków choroby, a pan doktor od razu zlecił mi szereg badań, na ich podstawie ustalił przyczyny i wdrożył leczenie. Trochę to trwało, ale wszystko jest na dobrej drodze. Dziękuję, Maria
Opinia dodana przez: Maria
Bielsko-Biała Pulmonolog dr n. med. Tomasz Kachel

dr n. med. Tomasz Kachel

Pulmonolog, Alergolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologczno- Pulmonologiczny TRIMED
Karpacka 24 lokal B 4 (1 piętro)
43-300 Bielsko-Biała

Swietny lekarz, podejście do pacjenta wspaniałe.Wzbudza zaufanie.Ma czas dla pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie prywatnej czy leżysz na jewgo oddziale w szpitalu.Wszystkim polecam - fachowiec !!!! Małgorzata

dr Irena Porębska

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Konkretne i rzetelne podejście do pacjenta. Pani Doktor szczegółowo opisała źródło problemu jak również zaleciła konkretnee działanie. Polecam
Opinia dodana przez: anonim