- 1904 lekarzy

NZOZ Poznańskie Centrum Zdrowia
ul. Sportowa 1
62-080 Tarnowo Podgórne

wizyta już od 100
Byłem leczony przez pania doktor na Sarkoidozę ,wszystko ok polecam Andrzej Nowak,bardzo dobry kontakt ,fachowość i cierpliwość to ogromne zalety pani Anny Lewińskiej
Opinia dodana przez: Andrzej

Małgorzata Faber

Alergolog, Pulmonolog

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Dzięki Pani Doktor wracam do zdrowia po ciężkiej operacji usunięcia wyrostka robaczkowego. W wyniku powikłań pooperacyjnych ucierpały moje płuca, inny lekarz od razu chciał mnie skierować na kolejny zabieg, kolejną wizytę w szpitalu. Pani Doktor uważnie zapoznała się z badaniami, wysłuchała mnie, wprowadziła antybiotyk, zleciła dodatkowe badania, po uzupełnieniu diagnostyki, potwierdziła wstępną diagnozę, zaleciła kontrolę za kilka tygodni. Zapowiada się, że wrócę do pełni sił bez konieczności kolejnej hospitalizacji. Co ...
Opinia dodana przez: Michał

Pulmonolog, Alergolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Krakowska 63
47-100 Strzelce Opolskie

Jest to prawdziwy przykład lekarza z powołania. Lekarz, który zawsze znajdzie czas dla pacjenta i naprawdę poświeci go tyle ile trzeba by rozwiązać problem. bardzo dziękuję panu doktorowi za pomoc, bo gdyby nie on to do dzisiaj wydawałabym kolejne pieniędzy na niepotrzebne badania i lekarstwa :(
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Robert Włodarczyk

Pulmonolog, Internista

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 195
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Instytut Onkologii ul Roentgena

Może i dobry lekarz. Nie mogę ocenić. Przyjechaliśmy 350 km na wizytę w gabinecie usłyszałam. "dobrze ze to nie do mnie, będzie krótka wizyta", pacjent z nowotworem płuc został potraktowany jak numer statystyczny. Jak poprosiłam o pomoc, bo rejestracja nas źle zarejestrowała to powiedział że jak się Pani nie podoba to może się Pani leczyć w Krakowie. Lekarz bez uczuć! Ciekawe czy swoją rodzinę ...
Opinia dodana przez: Patrycja
Warszawa Pulmonolog lekarz Dariusz Osiak

lekarz Dariusz Osiak

Przychodnia Specjalistyczna PROSEN
Płocka 17 lok. 23

Do tej pory spotykałam się z podejściem "specjalistów", którzy nie szukali przyczyny moich problemów, a jednynie ograniczali się do leczenia części skutków choroby, a pan doktor od razu zlecił mi szereg badań, na ich podstawie ustalił przyczyny i wdrożył leczenie. Trochę to trwało, ale wszystko jest na dobrej drodze. Dziękuję, Maria
Opinia dodana przez: Maria
Bielsko-Biała Pulmonolog dr n. med. Tomasz Kachel

dr n. med. Tomasz Kachel

Pulmonolog, Alergolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologczno- Pulmonologiczny TRIMED
Karpacka 24 lokal B 4 (1 piętro)
43-300 Bielsko-Biała

Swietny lekarz, podejście do pacjenta wspaniałe.Wzbudza zaufanie.Ma czas dla pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie prywatnej czy leżysz na jewgo oddziale w szpitalu.Wszystkim polecam - fachowiec !!!! Małgorzata

dr Irena Porębska

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Pani doktor Irena Porębska ma doskonale podejscie do pacjenta.
Z uwagą i cierpliwością przeprowadza wywiad i badanie, przedstawia proponowany sposob leczenia . Oceniam ją b. dobrze.
Lekarz godny polecenia. Konkretny, dbający o pacjenta. Bardzo mi pomogła. Dawno nie spotkałam tak fajnego lekarza, który jest tak otwarty na potrzeby pacjentów.