dr n. med. Robert Włodarczyk

Pulmonolog, Internista

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej.

Zajmuje się takimi schorzeniami jak: astma, POChP, sarkoidoza.

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej.

Zajmuje się takimi schorzeniami jak: astma, POChP, sarkoidoza.

Kompleksowe podejście do choroby,konkretny, uprzejmy i kulturalny lekarz. Dokładny wywiad, zlecenie badań, celna diagnoza i leki. Godny polecenia lekarz.

Dla mnie ok, lekarz zgodny polecenia. Wysluchal mojej juz 1,5 miesiecznej historii choroby, obejrzal zdjecia. Wzbudza zaufanie choc moze trzeba wziac pod uwage jege czasami pozorna szorstkosc. Ale przeciez jestesmy u lekarza, ktory mam nam pomoc a nie na kolku wzajemnej adoracji. Ja polecam.

Jestem zachwycona profesjonalizmem i wyrozumialoscia pana doktora.

Jestem zachwycona profesjonalizmem i wyrozumialoscia pana doktora.

Kultura osobista połączona z wysokim profesjonalizmem. Trafiłam przypadkowo, ale zapisuję nazwisko na przyszłość (tfu tfu oby jak najrzadziej trzeba było) Naprwdę szybko i celnie postawiona diagoza.

Rzadko spotykana uprzejmość, zrozumienie i kompetencje. Wyszłam z gabinetu prawie zdrowa.

pomimo iż jest to specjalista w dziedzinie pulmunologii, znakomicie dobrał mi lek, który trwale zredukował poziom trójglicerydów we krwi