Pulmonolog Warszawa

03-140 Białołęka, Warszawa

Wolny termin: 26 Lip o 12:30. Sprawdź inny. # 2

lek. med. Sławomir Wędzicha

Pulmonolog, Internista

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Super lekarz, który słucha pacjenta co on mówi, tłumaczy co trzeba, podchodzi kompleksowo do pacjenta. Jest naprawdę sympatyczny i miły, fachowy. Bardzo miło idzie się na wizytę do takiego lekarza. Rzetelnie mówi co sądzi o dotychczasowym leczeniu, u mnie stwierdził że mam dobre leki nowoczesne a skoro czuję się rewelacyjnie na nich to nie potrzeby ich zmiany(nie potępia i nie krzyczy jak robili to inni lekarze którzy preferowali inne leki).

Pulmonolog Warszawa lekarz Dariusz Osiak

Przychodnia Specjalistyczna PROSEN
Płocka 17 lok. 23

Do tej pory spotykałam się z podejściem "specjalistów", którzy nie szukali przyczyny moich problemów, a jednynie ograniczali się do leczenia części skutków choroby, a pan doktor od razu zlecił mi szereg badań, na ich podstawie ustalił przyczyny i wdrożył leczenie. Trochę to trwało, ale wszystko jest na dobrej drodze. Dziękuję, Maria

Opinia dodana przez: Maria

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)

Same superlatywy.
Byłem dwukrotnie operowany przez Pana Macieja Głogowskiego. Wysoka kultura w podejściu do pacjenta, fachowość, utrzymanie dyscypliny na odziale.
Bardzo dziękuję.

Same superlatywy.
Bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Maksymilian

Zdecydowanie polecam. Z dwójką dzieci mamy za sobą dziesiątki wizyt u różnych lekarzy i dr. Sochoń jest zdecydowanie najlepszym z jakim się spotkaliśmy. To kompetentny i "kompleksowy" lekarz. Zawsze rzeczowa i dokładna. Polecam!
p.s. dodatkowo koszt wizyty przystępny dla każdego ;)

p.s. dodatkowo koszt wizyty przystępny dla każdego ;)

Opinia dodana przez: Paproszek_78 anna.paweloszek

Lux Med Sp. z.o.o.
ulica Postępu 21C

Pani Doktor przybyła do nas na wizytę domową do chorego 11-to letniego syna. Wykazała się "fajnym" podejściem do młodego pacjenta, była sympatyczna i energiczna. Miała pozytywne nastawienie i nie traktowała nas jak kolejnych z listy do odhaczenia. Gruntownie przebadała syna. Wyjaśniła sytuację i przepisała leki, potem wspólnie uzgodniłyśmy co wykupić, a które z zaleconych leków mogę zastąpić tym co mam już w domu. Na koniec zamieniła ze mną kilka uwag odnośnie podejścia do zdrowia i dbania o siebie. Cała wizyta zajęła tylko 20 minut, a mimo to, mam poczucie, że zostaliśmy potraktowani bardzo indywidualnie. Życzyłabym sobie, aby każda wizyta u lekarza przebiegała w taki sposób :)

Opinia dodana przez: Iwona

Szczęśliwicka 23 B/24

Byłam dzisiaj na wizycie u dr Kamińskiego i jestem zachwycona. Nie tylko wspaniały lekarz, ale również wspaniały człowiek. Ciepły, miły, cierpliwy, bardzo skrupulatny w badaniu i co najważniejsze bardzo kompetentny. Podczas wizyty poświęcił mi bardzo dużo czasu i ani razu nie spojrzał nawet na zegarek. Wszystko dokładnie wyjaśnił, czasem trochę pożartował. Czułam, że naprawdę chce mi pomóc. Od dawna mam abonament w przychodniach Lux Med i nie bywam w placówkach NFZ, ale nie zetknęłam się jeszcze z tak cudownym lekarzem. Chcę jeszcze nadmienić, że wszyscy pacjenci spędzali w gabinecie dużo czasu i wychodzili uśmiechnięci.
Wszystkim polecam Pana Doktora Tadeusza Kamińskiego. Mnie również ktoś Go polecił.
Szkoda, że tak mało jest takich prawdziwych lekarzy.
Barbara

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica "Omega"
PTASIA 4

JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM Z POWOŁANIA

JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM Z POWOŁANIA

Polecam gorąco. "Lekarz z powołania" - taki prawdziwy, jakich już niestety nasza służba zdrowia prawie nie posiada. Niesamowicie ciepła, oddana pacjentom i kompetentna osoba.

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9

Bardzo dobry, godny polecenia - lekarz z powołania. Dziś już takich niewielu jest :) A przede wszystkim życzliwy, zaangażowany.

Opinia dodana przez: Izabela

Pulmonolodzy w mieście Warszawa