dr Witold Rynkowski

2,4
2,6
2,4
2,1

Świetny lekarz, kompetentny, z ogromną wiedzą, doświadczeniem. Korzystałam z porady kilkukrotnie. Z wizyty zawsze wychodzę podbudowana i uspokojona. Dobiera właściwe leki i dawkowanie. To nie jest tylko sztywna wizyta, odpowiada na pytania, powie miłe słowo.

mało kompetentny lekarz, nie słucha pacjenta, nie patrzy w wyniki, poprosiłam o skierowanie na rehabilitacje pulmonologiczna, ponieważ mam chore płuca i przeszłam covid w odpowiedzi usłyszałam,, żebym nie mówiła mu co on ma robić" Z całego serca nie polecam wizyty u tego lekarza, jest to strata czasu i nerwów

Z całego serca nie polecam wizyty u tego lekarza, jest to strata czasu i nerwów

Kiedyś leczyłam się przez trzy lata. Rozmowy o niczym, a nie o chorobie. Przeoczone objawy, albo swiadome dzialanie, czego nie moge zrozumiec. Nie wiem dlaczego korzystałam z wątpliwych usług tego lekarzyny. Skutek: jestem śmiertelnie chora. Powinnam go pozwać, ale nie mam siły za tym chodzić. Podobno jest już na emeryturze.

Moim zdaniem, jest to lekarz typu "pozującego na specjalistę". Zawsze próbuje się dowiedzieć, z kim ma do czynienia (pozycja społeczna) i od tej wiedzy zależy sposób traktowania pacjenta. Zapomina jednak, że wykonywać, a być, to czasami dwie różne rzeczy. "Jest fałszywie uprzejmy (wręcz kpiący) i niekompetentny" (cyt.). Zgadzam się z tą opinią. Każda wizyta, to wrażenie, jakby była pierwsza, a przecież wystarczy zajrzeć w kartę. Popełnia kardynalne błędy medyczne (musiałam go poprawiać), jakby od dłuższego czasu się nie doszkalał. Tak irytujących lekarzy można spotkać wśród wybitnych specjalistów i dlatego jest ...

"Jest fałszywie uprzejmy (wręcz kpiący) i niekompetentny" (cyt.). Zgadzam się z tą opinią. Każda wizyta, to wrażenie, jakby była pierwsza, a przecież wystarczy zajrzeć w kartę. Popełnia kardynalne błędy medyczne (musiałam go poprawiać), jakby od dłuższego czasu się nie doszkalał. Tak irytujących lekarzy można spotkać wśród wybitnych specjalistów i dlatego jest im to wybaczane, ale ten lekarz do nich, moim zdaniem nie należy.

Porażka, niesympatyczny, opyrskliwy - pacjentów przyjmuje wybiórczo. O kompetencjach nie piszę, bo nie zdążyłam poznać! W Przychodni na Szajnochy przez 1 godzinę i 20 minut siedzenia pod gabinetem, godzinę spędził sam ze sobą, niezapisanych pacjentów "traktował" kilkuminutową odprawą o ilości kart, które ma w gabinecie, a jedyny pacjent, który został przyjęty spędził w gabinecie niecałe 10 minut i wyszedł klnąc w niebogłosy.

Świetny lekarz, bardzo mi pomógł; polecam

Świetny lekarz, bardzo mi pomógł; polecam

Całkowicie zbagatelizował moją osobę mój problem, jest fałszywie uprzejmy(wręcz kpiący) i niekompetentny, nie tylko nie postawił żadnej diagnozy,a nawet nie wysłał na jakiekolwiek badania dodatkowe, co jest równoznaczne z brakiem jakiegokolwiek zaangażowania-czy kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego wątpię. Pójdę prywatnie jeśli wyjdzie że miałem rację podam go do izby lekarskiej za błąd w sztuce medycznej, bądź co bądź co miesiąc płacę składki ZUS. Nie polecam tego lekarza, zdesperowanym życzę powodzenia