lekarz Jacek Dąbrowski

Pulmonolog

Na podstawie 2 zdań opisu rtg ,bez oglądania prześwietlenia,stwierdził obecność chłoniaka lub sarkoidozę.Nie wytłumaczył znaczenia chorób,kazał sprawdzić w internecie po czym poinformował o zakończeniu wizyty.Nie chciał odpowiedzieć na żadne pytanie,wyprosił mnie z gabinetu.Pierwszy raz spotkałam takiego lekarza.Zdecydowanie nie polecam.

Pan doktor ma schemat, nie ma chęci na kontakt z pacjentem i wytłumaczenia czegokolwiek, a to ważne , szczególnie podczas pierwszej wizyty. W każdym razie wizyta u niego była pierwsza i ostatnia.