lekarz Jacek Dąbrowski

Pulmonolog

Bardzo dobry lekarz, otwarty na pacjenta, spostrzegawczy i szerzej patrzący na problem choroby, fantastycznie tłumaczący powody, skutki dolegliwości i starający się pomóc. Rzadkość - z mojej dłuższej już perspektywy. Polecam.

Profesjonalne podejście. Olbrzymia wiedza. Doktor poświęca dużo czasu na wysłuchanie pacjenta. Polecam każdemu tego lekarza

Wizyty przebiegają bardzo sprawnie, doktor udziela krótkich, ale rzeczowych i jasnych odpowiedzi, stawia diagnozę i przedstawia plan leczenia jest kompetentny i zaangażoeany. Polecam

Lekarz z prawdziwego powołania. Zawsze rzetelnie i spokojnie wytłumaczy diagnozę. Nie liczy czasu poświęconego pacjentowi. Nie odmawia wizyty w trudnych sprawach.

Nie mam pojęcia czy te powyższe opinie dotyczą Dr Jacka z Wołoskiej? Jest to lekarz z powołania i nigdy nie zauważyłam lekceważenia podczas wizyt! Odpowiada bardzo rzeczowo i kompetentnie tłumaczy na każde zadane pytania! Kilka znajomych również korzystało z porad dr J.Dabrowskiego i byli bardzo mile zaskoczeni za podejście do pacjenta , poświęcony czas oraz dalsze leczenie! Na 1000% polecam!!!

Bardzo dobry specjalista, kompetentny, konkretny. Bardzo życzliwy i uprzejmy. Wysłuchał mnie, zbadał, wszystko przystępnie objaśnił, zlecił sporo badań dodatkowych. Leczenie przyniosło efekty. Polecam tego lekarza.

Pan doktor bardzo uprzejmy, kompetentny. Zawsze ma czas dla pacjenta. Kompleksowo podchodzi do czlowieka.

Fantastyczny lekarz, byłam dzisiaj na drugiej wizycie i jestem baardzo zadowolona. Na pierwszej wizycie zlecił niezbędne badania, postawił diagnozę i przepisał leczenie dzięki czemu znowu mogę prawidłowo oddychać. Lekarz ciepły, troskliwy. Tłumaczył wszystko, poświęcił mi odpowiednią ilość czasu, przy tym stwarzając bezpieczną i komfortową atmosferę. Bardzo polecam wizyty u pana doktora i jego podejście - dawno nie spotkałam się z tak empatycznym lekarzem.

Nie wiem czy wcześniejsze opinie dotyczą lekarza z Wołowskiej. Ja byłem u tego Pana dwukrotnie i jestem bardzo mile zaskoczony.Pan Doktor wszystko wytłumaczył,dał skierowanie i wskazał gdzie należy wykonać TK-dzięki temu mam rzetelny opis który jest dla mnie wybawieniem.Wizyty przebiegły w swobodnej i sympatycznej atmosferze.Kompetentny i życzliwy,czas dla pacjenta poświęca bez "napinki".

Zbagataluzowal objawy, doprowadził do rozwoju choroby. Powiedział że jestem zdrowy a pół roku pozniej straclem płuco. Roztrzepany wysłał na prześwietlenie, a w systemie nie było skierowania. WIELOKROTNIE!!!. Teleporady to mistrzostwo spychotechniki dla sporej grupy pseudo lekarzy.