Lekarze Pulmonolog Warszawa

lekarz Tadeusz Kamiński

Szczęśliwicka 23 B/24
02-353 Warszawa

Byłam dzisiaj na wizycie u dr Kamińskiego i jestem zachwycona. Nie tylko wspaniały lekarz, ale również wspaniały człowiek. Ciepły, miły, cierpliwy, bardzo skrupulatny w badaniu i co najważniejsze bardzo kompetentny. Podczas wizyty poświęcił mi bardzo dużo czasu i ani razu nie spojrzał nawet na zegarek. Wszystko dokładnie wyjaśnił, czasem trochę pożartował. Czułam, że naprawdę chce mi pomóc. Od dawna mam abonament w przychodniach Lux Med i nie bywam w placówkach ...

dr n. med. Anna Meleniewska-Maciszewska

Pulmonolog

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ LECZNICA “OMEGA”
Ptasia 4
00-138 Warszawa

JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM Z POWOŁANIA

lekarz Alicja Niżygorocka

malinowa 12
83-010 Warszawa

Bardzo dobry specjalista,bardzo profesionalnie zajmuje się każdym pacjentem.teraz to żatkość.olecam z całego serca

lekarz Anna Goljan-Geremek

Pulmonolog, Internista

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Doskonaly lekarz, specjalista wysokiej klasy przy tym mila i serdeczna. Naprawde zainteresowana zdrowiem pacjenta.
Opinia dodana przez: joanna

dr n. med. Jacek Grudny

Pulmonolog, Internista

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Bardzo dobry, godny polecenia - lekarz z powołania. Dziś już takich niewielu jest :) A przede wszystkim życzliwy, zaangażowany.
Opinia dodana przez: Izabela
Polecam gorąco. "Lekarz z powołania" - taki prawdziwy, jakich już niestety nasza służba zdrowia prawie nie posiada. Niesamowicie ciepła, oddana pacjentom i kompetentna osoba.

lekarz Ewa Jarząbska

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Pani doktor jest niewyle miłą i uprzejmą osobą, ale jak trzeba to potrafi udzielić i reprymendy. Posiada ogromną wiedzę z zakresu swoich specjalizacji. Chodziłam do Pani doktor już jako dziecko, kiedy jeszcze pracowała w Dziekanowie Leśnym, a gdy dorosłam bylam jej pacjentką w Szpitalu Bielańskim i obecnie w poradni na Kochowskiego. Wszystkim niezdecydowanym, bardzo polecam. Joanna Ch.
Opinia dodana przez: asia ch3

lekarz Bozenna Ryll

Mazowieckie Centrum Alergologiczno-Laryngologiczno-Audiologiczne
Sienna 60
00-825 Warszawa

Super lekarz, idealnie prowadzi mojego syna, pod względem alergii i pulmonologii, poświęcam nam tyle czasu ile jest potrzeba, nie ma problemu jeśli coś dzieje, to przyjmuje od zaraz
Opinia dodana przez: Anna
Rewelacyjne podejście i nastawienie do pacjenta. Fachowość i kompetencje, ale przy tym słucha uważnie pacjenta i nie podchodzi sztampowo, tylko przejmuje się pacjentem i szuka rozwiązań. Oby nie dała się rutynie i nie zatraciła swoich kwalifikacji. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

lekarz Robert Kuszyński

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Lecznictwo Zamknięte
Niekłańska 4/24
03-924 Warszawa

Syn leżąc w szpitalu na Niekłańskiej był przez jakiś czas pod opieką pana Kuszyńskiego. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Miły i kompetentny, z podejściem do dzieci. Nie wiem jakim jest alergologiem.

lek. med. Małgorzata Miktus

Lekarz medycyny pracy, Pulmonolog

Centrum Medyczne SIGNAL IDUNA
00-828 Warszawa

Bardzo kompetentna, dokładna i dociekliwa. Jak pierwszy raz trafiłam do Pani doktor to właściwie poszłam tylko po recepty, a Pani doktor dokładnie mnie przebadała, zrobiła wywiad i zleciła różne badania. Podczas każdej wizyty dokładnie bada i poświęca naprawdę dużo czasu. Szczerze mówiąc do tej pory nie spotkałam się z takim lekarzem. Naprawdę jest to lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Hanna Dmeńska

Meissnera 11 lok. 94
03-982 Warszawa

Bardzo polecam Panią Doktor jako doskonałego specjalistę a przede wszystkim jako człowieka. Bardzo dokładnywywiad oraz wszystkie badania przed zaproponowaniem leczenia. O profesjonalizmie w swoim fachu świadczy brak ciężkich infekcji u dziecka od momentu wizyty u Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Ewa

prof. dr hab. n. med. Tadeusz Płusa

ul. Bagno 7 m. 69
00-112 Warszawa

Leczę się u Profesora od dwóch lat , a moje zdrowie z dnia na dzień jest coraz lepsze i to dzięki Niemu. Doskonale dobiera leki, umie wysłuchać i konkretnie wytłumaczyć co dolega. Jest fachowcem i najlepszym lekarzem z jakim spotkałam się od początku mojej choroby . Za to mu dziękuję i polecam Jego medycynę innym . :) Barbara .

dr n. med. Jacek Zych

szpital na Płockiej
Warszawa

Super lekarz, z dużą wiedzą i właściwym podejściem do pacjenta.

Anna Sachoń

Ceramiczna
Warszawa

Wysoki stopień kompetencji. Profesjonalizm w 100%. Jednak czasami potrafi odmówić przyjęcia dziecka bez umówienia :(

Robert Piotrowski

Szpital Wolski
Kasprzaka 17
Warszawa

Drodzy rodzice, całym sercem polecam wizyty u dr Piotrowskiego. To znakomity specjalista, który zawsze służy pomocą, nawet odpisując na sms-y. Dzieli nas odległość 70 km, a mimo wszystko jeżdżę z moim 4 letnim synkiem na konsultacje do Pana doktora. Po dwuletniej "tułaczce" (średnio 3-4 wizyty w miesiące)po różnych specjalistach wreszcie trafiłam na fachowca, który na pierwszej konsultacji zaproponował trafne i skuteczne leczenie. Szczerze polecam...
Opinia dodana przez: KAMA78

Małgorzata Faber

Alergolog, Pulmonolog

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Warszawa

Dzięki Pani Doktor wracam do zdrowia po ciężkiej operacji usunięcia wyrostka robaczkowego. W wyniku powikłań pooperacyjnych ucierpały moje płuca, inny lekarz od razu chciał mnie skierować na kolejny zabieg, kolejną wizytę w szpitalu. Pani Doktor uważnie zapoznała się z badaniami, wysłuchała mnie, wprowadziła antybiotyk, zleciła dodatkowe badania, po uzupełnieniu diagnostyki, potwierdziła wstępną diagnozę, zaleciła kontrolę za kilka tygodni. Zapowiada się, że wrócę do pełni sił bez konieczności kolejnej hospitalizacji. Co ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Tomasz Targowski

Kardiosystem
Alpejska 4a
04-628 Warszawa

Lecze się u pana profesora Targowskiego na przewlekłą chorobę płuc. Zaczeło się od duszności, które z czasem zaczely się nasilać. Przez 20 lat paliłem, to też nie wyszło mi na dobre. Trafiałem od lekarza do lekarza. Teraz chodzę do Centrum Alpejska właśnie do Targowskiego i naprawdę polecam tego specjalistę. Rzeczowy, kompetentny, a przy tym bardzo sympatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: Wiesiek

dr n. med. Michał Bednarek

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109
02-626 Warszawa

Wspaniały lekarz, bardzo wysoka wiedza mimo młodego wieku. Potrafi wytłumaczyć leczenie wyjątkowo cierpliwie i skutecznie. Życzę wszystkim jednostkom zdrowia takich lekarzy.

lekarz Bożena Barcz-Wiśniewska

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
04-141 Warszawa

Wspaniały lekarz! Pani doktor jest bardzo miłą, sympatyczną osobą oraz bardzo kompetentną. Wizyta u Niej to przyjemność. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Aldona