prof. dr hab. n. med. Tadeusz Płusa

Pulmonolog, Alergolog, Internista

Leczenie chorób układu oddechowego, w tym astmy i chorób zapalnych. Szybka diagnostyka w profilu alergologicznym, zapalnym i onkologicznym.

Na mojej drodze jedyny lekarz który potrafił pomóc. Po wielu miesiącach choroby która bardzo osłabiła organizm tylko leki zapisane przez prof. Płusę zadziałały. Gorąco polecam. Wybitny specjalista!

Leczę się u Profesora od dwóch lat , a moje zdrowie z dnia na dzień jest coraz lepsze i to dzięki Niemu. Doskonale dobiera leki, umie wysłuchać i konkretnie wytłumaczyć co dolega. Jest fachowcem i najlepszym lekarzem z jakim spotkałam się od początku mojej choroby . Za to mu dziękuję i polecam Jego medycynę innym . :) Barbara .

Barbara .

Z problemem alergologicznym zgłosiłam się do Pana Profesora, który potraktował mnie rzeczowo, lecz bardziej zwracając uwagę na problemy pulmonologiczne. Ma mało czasu i są trudności z zapisaniem się o przyjęcie. Stara się wytłumaczyć chorobę, lecz zbyt "profesorsko". Poleciłabym Pana Profesora osobom z chorobami płuc.

Wspanialy specjalista, doskonaly lekarz, slucha pacjenta i daje pelna i percyzyjna diagnoze. Zweryfikowal mi leki z pieknym rezultatem. Jestem bardzo wdzieczna Panu Profesorowi za opieke i leczenie.Polecam . Teresa Ferroni

Teresa Ferroni

jest fachowcem, korzystam z jego usług zarówno prywatnie jak i w klinice

jest fachowcem, korzystam z jego usług zarówno prywatnie jak i w klinice

Bardzo konkretny i mądry lekarz. Profesjonalista. Polecam zdecydowanie.

Bardzo konkretny i mądry lekarz. Profesjonalista. Polecam zdecydowanie.

Potwierdzam doskonałą opinię o Panu Profesorze.

Potwierdzam doskonałą opinię o Panu Profesorze.

Prof. Tadeusz Płusa przyjmuje w Gabinecie Lekarskim przy ul. Bagno 7 m 69 we wtorki i czwartki od 15.00, tel. 624-25-20. Proszę to dodać do ogólnej informacji

Proszę to dodać do ogólnej informacji