lekarz Jacek Bujan

Pulmonolog, Onkolog, Internista

O Panu Doktorze Bujanie mogę powiedzieć tylko to, że jest towspaniały człowiek i lekarz. Dzięki jego zainteresowaniu i wnikliwej analizie rozpoznał wstępnie nowotwór u mojej mamy, którą dalej pokierował. Dalsza diagnostyką nie zajmował się już Pan Doktor lecz lekarze w szpitalu ale najważniejszym było to pierwsze rozpoznanie i zajęcie się pacjentem, w przeciwieństwie do poprzednika. Mogę powiedz, że pośrednio dzięki Panu doktorowi moja mama żyje. Bardzo dziękuje Panie Doktorze.

Witam jestem pacjentem DR Jacka Bujana muszę zdecydowanie powiedzieć że jest to najlepszy lekarz o specjalizacji onkologi i pulmonologi oraz Internisty bardzo mi dużo pomógł w mojej chorobie oraz jej leczeniu i przede wszystkim DR Jacek Bujan zleca najważniejsze badania i zawsze postawi diagnozę choroby w 100 procentach.

Pan Doktor jest bardzo obcesowy, arogancki, wręcz chamski, podnosi głos na pacjenta i bardzo się gdzieś spieszy, o zwyczajnej rozmowie podczas wizyty nie ma mowy, traktuje pacjenta przedmiotowo, nie polecam:(

Bylem pacjentem dr Bujana z beznadziejnym przypadkiem. Nie pozwolil mi abym sie zalamal i uwierzyl w siebie . Powiedzial mi ze wszystko bedzie dobrze. I tak sie stalo .Wspanialy lekarz . Mariusz,

Bylem pacjentem dr Bujana z beznadziejnym przypadkiem.
Nie pozwolil mi abym sie zalamal i uwierzyl w siebie .
Powiedzial mi ze wszystko bedzie dobrze.
I tak sie stalo .Wspanialy lekarz .
Mariusz,

NIE TRACI CZASU NATYCHMIAST ZLECA WSZYSTKIE POTRZEBNE BADANIA NAWET TE ROZSZEŻONE ZA KTORE NFZ KAZE SOBIE SŁONO LICZYĆ JEST BARDZO DOKŁADNY I PRECYZYJNY NIE ZOSTAWIA PACJETA W NIEPEWNOŚCI DOKŁADNIE WSZYSTKO TŁUMACZY ZA I PRZECIW NIE ODPUŚCI DOPÓKI NIE POSTAWI PRAWIDLOWEJ DIAGNOZY

wspanialy lekarz...!, ktory oprocz tresciwego i uczciwego podejscia do pacjenta potrafi postawic diagnoze i okrelis kierunek leczenia na 100%