Onkolog Warszawa

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

SAN-CREDO-MED
Komorska 49
04-161 Praga-Południe, Warszawa

Panią Doktor polecił mi znajomy, który również zachorował na nowotwór jelita grubego. Bałem się, że jak na NFZ, to długo będę czekał, a wiadomo - czas ma ogromne znaczenie. Pani Dr przyjmuje w szpitalu na Nowogrodzkiej dwa razy w tygodniu, i kolejki wcale nie są długie. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza. Dokładnie wyjaśniła mi wszystko co i jak. Co najważniejsze, w ogóle nie czułem się skrępowany. ...
Opinia dodana przez: StefanCh63
Warszawa Ginekolog onkolog  Leszek Gmyrek

Leszek Gmyrek

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Dr. Gmyrek prowadził od początku moją ciążę. Podczas każdej wizyty poświęcał mi wystarczającą ilość czasu, wszystko szczegółowo wyjaśniał, a wszelkie "fiksacje" i nieuzasadnione obawy uspokajał dzięki czemu w czasie ciąży, której przechodzenie, momentami nie było łatwe, nie zwariowałam ;) Miałam też to szczęście, że w czasie porodu był w szpitalu i przyjął na świat mojego syna.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Warszawa Onkolog prof. dr hab. n. med. Krzysztof Jeziorski

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Jeziorski

Onkolog

Klinika Nowotworów Głowy i Szyi
Wilhelma Konrada Roentgena 5

wizyta już od 150
To Profesor powiedział mi o terapii leczenia hipertermią ogólnoustrojową, wskazał skutki, efekty, zaplanował całe leczenie. Dzięki niemu, dzięki tej terapii nastąpił zwrot w chorobie, to co do wtedy szło tylko w złą i gorszą stronę, zaczeło puszczać, ustępować. Zminiło to moje życie na lepsze, to bardzo dobry człowiek.
Opinia dodana przez: Katia
Warszawa Onkolog lekarz Karol Nietupski

lekarz Karol Nietupski

Internista, Onkolog

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Z pełnym przekonaniem polecam pana doktora Nietupskiego. Z zaangażowaniem i rzadko dziś spotykaną bezinteresownością zajął się moim problemem. Dzięki jego pomocy bardzo szybko zostałem zdiagnozowany i poddany operacji.
Opinia dodana przez: Andrzej
Warszawa Onkolog dr n. med. Mariusz Żmijewski

dr n. med. Mariusz Żmijewski

Chirurg ogólny, Onkolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Prawdziwy lekarz z powolania. Pomogl mojemu mezowi nawet kosztem swojego prywatnego czasu. Pan doktor jest kompetentnym, doswiadczonym lekarzem. Dokladnie zapoznal sie z problemem, skrupulatnie analizowal wyniki badan , opisal przyczyne w szerszym kontekscie laczac stan zdrowia meza nie tyko z choroba, ale i stylem zycia jak rowniez praca zawodowa. Wytlumaczyl w jakiej kolejnosci i w jaki sposob trzeba pracowac nad poprawa zdrowia (sylwetki) meza. Jestesmy oboje bardzo wdzieczni panu doktorowi.

dr n. med. Monika Nagadowska

Chirurg onkolog

Centrum Onkologii

Mam wrażenie ze wszystkie pozytywne opinie pisze sama pani Nagadowska ... jest to wybitnie okropna osoba; z całego leczenia raka operacji chemioterapii bólu radioterapii najgorzej wspominam ja. Krzyczy na pacjentów, cały czas ich upokarza, wyglada jakby sprawiało jej radość ze ktoś cierpi, nie umie odpowiedzieć na pytania niecierpliwi się i znów pokrzykuje lub cynicznie komentuje. Jest dużo dobrych prawdziwych lekarzy onkologów, wiem ze bywa polecana na zasadzie z ust do ...

dr Jacek Gałczyński

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Żoliborz, Warszawa

Dr. Jacek Gałczyński to profesjonalista w pełnym znaczeniu tego słowa.Jestem po operacji
tarczycy (rak brodawkowaty tarczycy) - przytarczyce zostały i działają. Bezpośrednio po
operacji nie miałem problemu z mówieniem oraz przełykaniem. Do obecnej chwili bez
żadnych problemów mam kontakt telefoniczny z Panem doktorem, co świadczy o jego
pełnym zaangażowaniu w moje leczenie.Po prostu bardzo dziękuję że trafiłem na Pana
Panie doktorze. Dla mnie jest Pan najlepszy.
Ps.Bardzo dziękuję za cierpliwość ...
Opinia dodana przez: Krzysztof Kubasiewicz

dr n. med. Maciej Chwaliński

Chirurg onkolog, Proktolog

Klinka Flebologii
ul. Wawelska 5

Według mnie Dr Maciej Chwaliński to bardzo dobry chirurg onkologiczny. Teraz krótka historia.
3 lata temu mój Ojciec zachorował na bardzo rzadki nowotwór GIST. Po 3 latach przyjmowaniu leku -Glivec, który kontrolował chorobę jedna zmiana zaczęła progresować. Pozostałe zarówno w wątrobie jak i w jamie brzusznej były dalej pod kontrolą leku. W centrum onkologii lekarz prowadzący nie chciał podjąć się operacji i usunięcia rosnącego guza ( twierdził, ze to leczenie ...
Opinia dodana przez: Piotr Witkowski

Wacław Śmiertka

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Al. KEN 19 lok 99 wejście od Balo

Pan Doktor Wacław Śmiertka to wybitny specjalista onkolog. Miałam ogromne szczęście, że do niego trafiłam z nowotworem szyjki macicy. Zdiagnozował mnie, operował. Fenomenalny onkolog - ginekolog i psycholog w jednym. Przemiły, ciepły, cierpliwy. Odpowie na każde pytanie i poprowadzi przez ciężką chorobę "za rękę". Cudowny, wysokiej kultury człowiek.

Opinia dodana przez: Marta

Onkolodzy w Warszawie