Onkolog Warszawa

dr Konrad Maciejewski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Strefa Pacjenta
ul. Gen. Bora Komorowskiego 37 lok. 210

Super chirurg! Pierś zrekonstruowana podczas mastektomii wygląda świetnie. Doktor ma niezwykłe podejście do pacjenta. Zawsze dostępny, uważny i nigdy zniecierpliwiony. Zapamiętujący człowieka-pacjenta i jego przypadek. Uśmiechem i ciepłem dodający otuchy do dalszego leczenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Monika Bieniasz

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

SAN-CREDO-MED
Komorska 49

Panią Doktor polecił mi znajomy, który również zachorował na nowotwór jelita grubego. Bałem się, że jak na NFZ, to długo będę czekał, a wiadomo - czas ma ogromne znaczenie. Pani Dr przyjmuje w szpitalu na Nowogrodzkiej dwa razy w tygodniu, i kolejki wcale nie są długie. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza. Dokładnie wyjaśniła mi wszystko co i jak. Co najważniejsze, w ogóle nie czułem się skrępowany. ...
Opinia dodana przez: StefanCh63
Warszawa Ginekolog onkolog  Leszek Gmyrek

Leszek Gmyrek

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Dr. Gmyrek prowadził od początku moją ciążę. Podczas każdej wizyty poświęcał mi wystarczającą ilość czasu, wszystko szczegółowo wyjaśniał, a wszelkie "fiksacje" i nieuzasadnione obawy uspokajał dzięki czemu w czasie ciąży, której przechodzenie, momentami nie było łatwe, nie zwariowałam ;) Miałam też to szczęście, że w czasie porodu był w szpitalu i przyjął na świat mojego syna.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Warszawa Onkolog prof. dr hab. n. med. Krzysztof Jeziorski

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Jeziorski

Onkolog

Klinika Nowotworów Głowy i Szyi
Wilhelma Konrada Roentgena 5

wizyta już od 150
To Profesor powiedział mi o terapii leczenia hipertermią ogólnoustrojową, wskazał skutki, efekty, zaplanował całe leczenie. Dzięki niemu, dzięki tej terapii nastąpił zwrot w chorobie, to co do wtedy szło tylko w złą i gorszą stronę, zaczeło puszczać, ustępować. Zminiło to moje życie na lepsze, to bardzo dobry człowiek.
Opinia dodana przez: Katia
Warszawa Onkolog dr n. med. Mariusz Żmijewski

dr n. med. Mariusz Żmijewski

Torakochirurg, Onkolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Prawdziwy lekarz z powolania. Pomogl mojemu mezowi nawet kosztem swojego prywatnego czasu. Pan doktor jest kompetentnym, doswiadczonym lekarzem. Dokladnie zapoznal sie z problemem, skrupulatnie analizowal wyniki badan , opisal przyczyne w szerszym kontekscie laczac stan zdrowia meza nie tyko z choroba, ale i stylem zycia jak rowniez praca zawodowa. Wytlumaczyl w jakiej kolejnosci i w jaki sposob trzeba pracowac nad poprawa zdrowia (sylwetki) meza. Jestesmy oboje bardzo wdzieczni panu doktorowi.
Warszawa Onkolog lekarz Karol Nietupski

lekarz Karol Nietupski

Onkolog, Internista

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

TO jest lekarz godny polecenia super lekarz bardzo kompetetny lekarz z prawdziwego zdarzenia mało takich super polecam

dr Jacek Gałczyński

Onkolog, Chirurg onkolog

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Żoliborz, Warszawa

Dr. Jacek Gałczyński to profesjonalista w pełnym znaczeniu tego słowa.Jestem po operacji
tarczycy (rak brodawkowaty tarczycy) - przytarczyce zostały i działają. Bezpośrednio po
operacji nie miałem problemu z mówieniem oraz przełykaniem. Do obecnej chwili bez
żadnych problemów mam kontakt telefoniczny z Panem doktorem, co świadczy o jego
pełnym zaangażowaniu w moje leczenie.Po prostu bardzo dziękuję że trafiłem na Pana
Panie doktorze. Dla mnie jest Pan najlepszy.
Ps.Bardzo dziękuję za cierpliwość ...
Opinia dodana przez: Krzysztof Kubasiewicz

dr n. med. Monika Nagadowska

Chirurg onkolog

Centrum Onkologii

Jestem pacjentką PANI DOKTOR,dziękuje bogu za to że postawił Ją na mojej drodze nie wszystkie raki są uleczalne nie wiem co będzie ze mną jestem po 16 chemiach,20 naświetlaniach,radykalna mastektomia wraz z węzłami teraz tamoxifen i kończę herceptynę 17 dawek czego mogę więcej żądać od lekarza uważam że to ANIOŁ .
Opinia dodana przez: Anna

Onkolodzy w Warszawie