Onkolog Warszawa

Onkolog Warszawa prof. dr hab. n. med. Krzysztof Jeziorski

Klinika Nowotworów Głowy i Szyi
Wilhelma Konrada Roentgena 5

To Profesor powiedział mi o terapii leczenia hipertermią ogólnoustrojową, wskazał skutki, efekty, zaplanował całe leczenie. Dzięki niemu, dzięki tej terapii nastąpił zwrot w chorobie, to co do wtedy szło tylko w złą i gorszą stronę, zaczeło puszczać, ustępować. Zminiło to moje życie na lepsze, to bardzo dobry człowiek.
Opinia dodana przez: Katia
Onkolog Warszawa lekarz Karol Nietupski

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

TO jest lekarz godny polecenia super lekarz bardzo kompetetny lekarz z prawdziwego zdarzenia mało takich super polecam
Onkolog Warszawa dr n. med. Mariusz Żmijewski

dr n. med. Mariusz Żmijewski

Torakochirurg, Onkolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Prawdziwy lekarz z powolania. Pomogl mojemu mezowi nawet kosztem swojego prywatnego czasu. Pan doktor jest kompetentnym, doswiadczonym lekarzem. Dokladnie zapoznal sie z problemem, skrupulatnie analizowal wyniki badan , opisal przyczyne w szerszym kontekscie laczac stan zdrowia meza nie tyko z choroba, ale i stylem zycia jak rowniez praca zawodowa. Wytlumaczyl w jakiej kolejnosci i w jaki sposob trzeba pracowac nad poprawa zdrowia (sylwetki) meza. Jestesmy oboje bardzo wdzieczni panu doktorowi.
Ginekolog onkolog Warszawa  Leszek Gmyrek

Leszek Gmyrek

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

jestem zaskoczona i zdziwiona negatywnymi opiniami na temat dr Gmyrka. Uważam, że to świetny specjalista, przemiły człowiek o fajnym poczuciu humoru. Zawsze uspokoi, doradzi, wyjaśni wszelkie wątpliwości. USG robi dokładnie wszystko pokazując i tłumacząc. Zawsze poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuję. Jestem jego pacjentką sześć lat i nie zmienię go na żadnego innego lekarza.

dr n. med. Monika Bieniasz

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

SAN-CREDO-MED
Komorska 49

Panią Doktor polecił mi znajomy, który również zachorował na nowotwór jelita grubego. Bałem się, że jak na NFZ, to długo będę czekał, a wiadomo - czas ma ogromne znaczenie. Pani Dr przyjmuje w szpitalu na Nowogrodzkiej dwa razy w tygodniu, i kolejki wcale nie są długie. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza. Dokładnie wyjaśniła mi wszystko co i jak. Co najważniejsze, w ogóle nie czułem się skrępowany. ...
Opinia dodana przez: StefanCh63

dr Konrad Maciejewski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Strefa Pacjenta
ul. Gen. Bora Komorowskiego 37 lok. 210

Doktor może i jest specjalistą w swojej dziedzinie ale cechuje go niezwykła arogancja. W pracy lekarza obok kompetencji medycznych bardzo ważna jest empatia i kultura osobista, czego tutaj widać ogromny deficyt.
Opinia dodana przez: Konrad

Instytut Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie
Wawelska

W dniu wczorajszym, Szanowny Pan Doktor Jóźwiak, operował moją 44 letnią siostrę . Dołączył do lekarzy kardiologów w instytucie w Aninie, gdzie siostra miała wykonywaną, poważną operację serca i jednocześnie zabieg usunięcia piersi . Obiecał Siostrze , przed zabiegiem , że mimo wielu obowiązków, będzie Ją każdego dnia , choć na chwilę, odwiedzał , by mieć pewność, że wszystko jest w najlepszym porządku.
Dziś, zgodnie z obietnicą, był u ...
Opinia dodana przez: Anna

Onkolodzy w Warszawie