lekarz Amanuel Solomon

Ginekolog

polecam super miły i rozsądny dzięki niemu moje dziecko urodziło się żywe coprawda juz z objawami niedotlenienia ale tylko dzięki jego decyzji zrobiono mi cesarkę!!

Lekarz bardzo miły i kompetentny. Podchodzi do pacjenta indywidualnie i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Na pewno zostanę jego pacjentką na dłużej. Gorąco polecam wymagającym pacjentom tego lekarza.

Pierwszy raz spotkałam się z takim profesjonalizmem jaki reprezentuje doktor Solomon . Jest wspaniały lekarzem jakich w naszej służbie zdrowia brakuje .Każda kobieta śmiało może oddać w jego ręce zdrowie swoje i swojego dziecka . Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu .Wiedzy medycznej mogą zazdrościć inni lekarze .Cieszę się , że mam takiego lekarza -śpię spokojnie!!!!!

polecam z całego serca tego lekarza!!!!!!byłam u kilku i bez porównania.i jak czytam niektóre wypowiedzi to niech sie panie zastanowią czego oczekują bo jeszcze sie taki nie urodził coby dogodził!!!!zdecydowanie na tak.

Zdecydowanie i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tego lekarza. Mam porównanie z innym lekarzem, który prowadzł moja poprzednią ciążę i stwierdzam, że nie ma co porównywać - lekarz Solomon to narawdę dobry lekarz i sympatyczny człowiek. Wszystko tłumaczy i co najważniejsze nie przyjmuje pacjentow "hurtowo".

Doktor Solomon wyleczył mnie z niepłodności.Jest naprawde bardzo dobrym specjalistą!Po pierwszej wizycie i 3 m-ach leczenia sa bardzo dobre rezultaty!Polecam wszystkim.

Bardzo dobry lekarz. Dokładny, konkretny i bardzo miły. Przyjeżdżam do niego z Piły, dopiero dr. Amanuel postwił właściwą diagnozę i zastosował konkretne leczenie. JEŚLI CHCESZ BYĆ DOBRZE ZBADANA TO POLECAM TEGO LEKARZA.

JEŚLI CHCESZ BYĆ DOBRZE ZBADANA TO POLECAM TEGO LEKARZA.

Ja także chcę polecić dr. Salomona jest bardzo dobrym lekarzem i mam pełne zaufanie do niego prowadził moje dwie ciąże i nawet odbierał mi oby dwa porody. Jestem zadowolona i naprawdę polecam.:)

Rewelacyjny specjalista, satysfakcjonujący w 100% - jak rodzić to tylko przy nim - będzie intensywnie ale szybko:))). POLECAM

Bardzo dobry specjalista, wszystko tłumaczy wyjaśnia i poświęca tyle czasu ile potrzebujemy,sympatyczny człowiek:)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Oborniki"?

os. Przyjaźni 21 lok. 144

Ireneusz Krysztofiak

przy szpitalu 111 poznan
Droga Leśna 45 lok. 1

Mirosław Moskalewicz

Zespół Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich MIRMAR s.c.
ulica Obrzycka 115 A
N.Z.O.Z. Przykliniczna Poradnia Neurochirurgiczna