lekarz Amelia Jasek-Piątkowska

witam! osobiscie jestem bardzo nie zadowolona z podejscia pani doktor, bylam z synkiem 2,5 letnim na pogotowiu z bolacym uchem , synek w tym czasie brał antybiotyk , pojawila sie goraczka krzyk, przyjechalam na pogotowie a pani doktor jak zwykle po 40 min laskawie weszla do gabinetu z mina jak by była tam za karę. po osluchaniu, "wybadaniu" na odczep sie stwierdzila zeby dziecku 3xdziennie podawac ibum. poczym skonczyła wizytę. zaoytałam czy mogłaby zaglądnąc do uszu to odp ,że oni do uszu nie zaglądaja.... to ja się pytam po co ...

witam!

osobiscie jestem bardzo nie zadowolona z podejscia pani doktor, bylam z synkiem 2,5 letnim na pogotowiu z bolacym uchem , synek w tym czasie brał antybiotyk , pojawila sie goraczka krzyk, przyjechalam na pogotowie a pani doktor jak zwykle po 40 min laskawie weszla do gabinetu z mina jak by była tam za karę. po osluchaniu, "wybadaniu" na odczep sie stwierdzila zeby dziecku 3xdziennie podawac ibum. poczym skonczyła wizytę. zaoytałam czy mogłaby zaglądnąc do uszu to odp ,że oni do uszu nie zaglądaja.... to ja się pytam po co jest to pogotowie skoro przyjezdzam z bolem ucha i goraczka a oni nie zagladaja do uszu???!!!! wystraczyło zmienić antybiotyk ale po co . Siedzą na dyzurach za karę to niech się zwolnią bo takich lekarzy nam nie potrzeba. ja musze placic za wizyty prywatne bo na nfz nie pomoga!! a po co placi sie składki???? Tragedia!!!!

Polecam w 100% Panią Dr. Bardzo miła, kompetentna osoba. Należą do niej do przychodni moje dzieci i zawsze możemy na nią liczyć w potrzebie. Potrzeba nam więcej takich pediatrów. Odkąd pracuje w naszej przychodni dzieci z uśmiechem chodzą do lekarza.

osobiście polecam chodzimy do Pani doktor z naszą curką. wszystko wytłumaczyć zbada zdarzy uprzejma. a co do wczesniejszej oponi to z tego co wiem Pani Doktor nie pracuje na pogotowiu w szpitalu wiec ktoś pomylił lekarzy.

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani doktor. Moja córka należy do niej do przychodni, bardzo ja lubi. Pani doktor zawsze wszystko wyczerpująco tłumaczy i co jest dla mnie ważne nie daje antybiotyków na byle co. Polecam