lekarz Anatol Wodołażski

2,4
2,4
2,1
2,2

Brak słów frofesjonslisty.Zamiast zrobić od razu biopsję gruboigłową,zrobił cienkoigłową i tak nakłuł mi pierś,że od ponad tygodnia jest fioletowosina.Teraz na gruboigłową muszę czekać miesiąc.A sprawa jest podejrzana!Oto fachowość Wodołaźskiego!Nigdy więcej do niego!Przenigdy!!!!!

Miałam zaleconą biopsję gruboigłową. Prywatnie. Pan doktor negował decyzję mojej lekarki, twierdząc że mi zrobi cienkoigłową. Mimo próśb i tłumaczeniu, nie wykonał mi biopsji gruboiglowej tylko cienką. Nie polecam. Teraz musze znowu teacic pieniadze bo jednak moj lekarz chce miec wyniki z gruboigłowej. Bardzo niemiły, zarozumiały, podważający innych lekarzy. Mimo iż płaciłam prywatnie. Nie polecam.

Dzisiaj bylam.na biopsji tarczycy, bylam mega zestresowana i spanikowana, pan dr był bardzo spokojny, uśmiechnięty, wyjaśnił mi wszystko, nie wyśmiał mojego strachu, a sama biopsja bezbolesna. Po biopsji jeszcze chwilę porozmawiał, nie poganiał mnie. Jak dla mnie świetne podejście, przemiły a przy tym pewny i profesjonalny. Dziękuję Panie doktorze.

Moim zdaniem opinie na temat tego lekarza są mocno przesadzone. Może nie należy do najdelikatniejszych ale biopsja nie była bolesna ani nieprzyjemna.

Niestety żałuję, że wcześniej nie przeczytałam opini o Panu Doktorze gdyż byłyby to bardzo pomocne i na pewno nie skorzystałabym z biopsji. Lekarz nie z powołania. W recepcji podpisujemy zgodę na badanie gdzie wyraźnie widnieje zdanie, że lekarz poinformuje o przebiegu zabiegu na co również zwraca uwagę recepcjonistka. Jednak w gabinecie samowolka. Pan Doktor nie mówi nic, kładziesz się i robi biopsję. W taki sposób wbija igłę jakby rzucał lotką do tarczy i grzebie jak kijem w mrowisku. Na poczekalni okazuje sie, że inne Panie mają takie same zdanie. Miałam już 8 lat temu biopsję tarczycy i zupełnie inaczej to wyglądało. Myślę, że należy unikać takich lekarzy.

Byłam na biopsji w Tommed w Katowicach i mam zupełnie inne wrażenia niż Panie piszące wcześniejsze opinie. Weszłam do gabinetu jako ostatnia, a mimo tego zespół który mnie przywitał (doktor i pielęgniarka) był w dobrym humorze co od razu rozładowało część mojego stresu. Poczułam się przyjmowana "po ludzku" w luźnej i bardzo miłej atmosferze. Badanie troche szczypało i tyle. Po pobraniu materiału dostałam jasne instrukcje co dalej robić. Moje wrażenia pomimo opóźnienia super na 100%. Stres który odczuwałam po przeczytaniu wcześniejszych opinii był bezpodstawny.

Stres który odczuwałam po przeczytaniu wcześniejszych opinii był bezpodstawny.

Moja mama po biopsji u tego pana nie potrafi dojść do siebie. Opisany ból i to co działo się w gabinecie karze przypuszczać, że pan Wodołażski lubi znęcać się nad pacjentkami. Nie poczekał aż zacznie działać znieczulenie, tylko wbił mojej mamie igłę kiedy ta przerażona jeszcze wyraziła swoją wątpliwość że jest za wcześnie. Cała ta wizyta powinna wyglądać inaczej - w jej wyniku mama trzęsła się i płakała z bólu i nerwów całą drogę powrotną do domu. Arogancki cham, który nadaje się do rzeźni, a nie do leczenia ludzi. Niepotrzebny stres, straszny ból, tragiczne podejście do drugiego człowieka, który przecież potrzebuje pomocy i w dodatku za to płaci. Oby coraz mniej takich „lekarzy”, człowiek bez serca.

Lekarz najwyraźniej minął się z powołaniem. Jest arogancki, nie rozmawia z pacjentem, tylko wydaje komendy, narusza przy tym sfere osobistą pacjenta używając przy tym siły, zamiast poprosić o inne ułożenie się na leżance. Kiedy zwróciłam mu uwagę, odpowiedział z pretensją, że nie wie po co przyszłam do niego na biopsję mimo, że widział skierowanie do konkretnie tego szpitala na ulicy Medyków w Katowniach ... Bardzo nie polecam tego lekarza.

Wizyta u Pana Doktora odbyła się w placówce TOMMED w Katowicach, gdzie zostałam skierowana na biopsję piersi. Nie mogę wypowiadać się co do kompetencji, czy też wytłumaczenia 'choroby' i dalszego leczenia, ponieważ miała zostać przeprowadzona 'jedynie' biopsja cieńkoigłowa. Z doświadczenia koleżanek wiedziałam jak przebiega pobranie więc absolutnie nie miałam obaw. Tymczasem po wejściu do gabinetu i prośbie o zdjęcie ubrań, zostałam skierowana na kozetkę, a Pan Doktor zaczął rozmawiać przez prywatny telefon. No cóż, trudno, posiedzę naga i poczekam tych kilka minut. Następnie przystąpił do pobrania. Niestety tu zaczęła się prawdziwa rzeź i ból. Żadna ze znanych mi osób nie potrafiła wyjść ze zdziwienia, w jaki sposób przebiegło pobranie. Pan Doktor potraktował moją pierś niczym kawałek schabu, wykonując ruchy zbliżone do liposukcji, a trwało to dobrych kilka minut. Z każdym ruchem coraz bardziej bolesne. Guz prawie dwucentymetrowy, wyraźnie widoczny na usg. Oczywiście pomijam fakt, że zabieg miał być praktycznie bezbolesny, a ja ze łzami w oczach, zakrwawioną piersią opuszczałam gabinet. Sam lekarz przyjął mnie praktycznie bez słowa. Nigdy więcej moja noga nie postanie zarówno w gabinecie Pana Doktora, jak i w samej placówce TOMMED, która również pozostawia wiele do życzenia. Pierś 'doszła do siebie' dopiero 2 miesiące po przeprowadzonej biopsji.