Od lat leczy naszą rodzinę. Kiedy moja mama leżała "przykuta" do łóżka nigdy nie szczędził czasu. Przyjeżdżał na każdą prośbę nawet o 24 w nocy. Chwała takiemu lekarzowi, szkoda, że jest takich tak mało. Dziękuje Panie doktorze za fachowość, za troskę, za mądrość, za oddanie i za to, że każdy pacjent jest dla Pana ważny

dostałem skierowanie do dra Bełdy z Polkowic, z powodu braku miejsc na oddziale. Parę kilometrów przejechałem i opłacało się. Leki mam zapisane z refundacją 30%. W ten sposób zaoszczędziłem na benzynie.

Pan doktor to DOSKONAŁY SPECJALISTA.Bardzo uważnie słucha pacjenta.Cierpliwy i empatyczny. Nie stawia diagnoz "z oczu". Wysyła na niezbędne badania. Jestem szczęśliwa,że jest "moim" lekarzem.Drodzy medycy z polkowickiej przychodni- proszę brać przykład z Pana doktora Bełdy !!!

Bardzo mądry lekarz i człowiek jestem mu bardzo wdzięczna , dzięki nienu mam sprawne ręce i nogę.Prawdziwy lekarz z powołania.Jestem szczęśliwa,że mogę się u niego leczyć.Polecam gorąco zwłaszcza ludziom tracącym nadzieje na wyleczenie.

Tylko tacy powinni być lekarze. Wzór do naśladowania.To nie jest tylko super, super, super internista, to też przyjaciel, widzący w pacjentach człowieka cierpiącego i pogrążonego.

Bardzo kompetentny, sympatyczny, obdarzony dużym poczuciem humoru i empatią. Polecam

Bardzo dokładny i cierpliwy. Jedyny problem, to że trudno się do niego zarejestrować i są duże kolejki.

Wciąż poszukujesz "Internista Polkowice"?

ulica Odrodzenia 13/9
Miedziowe Centrum Zdrowia S.A. w Lubinie
ulica Marii Skłodowskiej - Curie 54
59-301 Lubin
ul. Józefa Chełmońskiego 5/5A
59-100 Polkowice
kard. Kominka 2
59-100 Polkowice
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a

Piotr Marcinkowski

Lekarz medycyny pracy
Małomicka 86
59-300 Lubin
Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych-Zakład Opieki Zdrowotnej S.A.
ulica Kominka 7
59-101 Polkowice

Leszek Szklarz

Lekarz rodzinny
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne "MEDICUS" - PRZYCHODNIA
ulica Leśna 8
59-300 Lubin
Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych-Zakład Opieki Zdrowotnej S.A.
ulica Kominka 7
59-101 Polkowice