dr n. med. Andrzej Chmiel

Neurolog

Pan dr Chmiel jest wspaniałym specjalistą i bardzo miłym lekarzem.Polecam wszystkim znajomym , ponieważ bardzo pomógł mi w chorobie.

Bardzo dobry specjalista,kulturalny,sympatyczny .Polecam go swoim znajomym.

Bardzo dobry specjalista,kulturalny,sympatyczny .Polecam go swoim znajomym.

Od wielu lat znam dr Chmiela.Uratował mi rękę po złamaniu (6 miesięcy dłoń była nie władna).Bardzo Mu za to dziękuję.Sama korzystam od wielu lat z Jego porad i leczę się u Niego.Polecam Go moim znajomym i bliskim i wszyscy są zadowoleni z Jego metod leczenia.Metody te są skuteczne, jest godny zaufania.

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem.Nie zgadzam się z opiniami krzywdzącymi lekarza.Od wielu lat mam problemy z kręgosłupem -cierpię.Nigdy nie zdażyło się,żeby lekarz mnie nie zbadał,nie zalecił zabiegów,czy skierował do szpitala uzdrowiskowego... Zawsze cierpliwy,wyrozumiały nawet w sytuacji,gdy pojawią się inne problemy zdrowotne nie związane bezpośrednio z profesją. Polecam wszystkim Pana Doktora-z pewnością się nie zawiedziecie!

Polecam wszystkim Pana Doktora-z pewnością się nie zawiedziecie!

Prywatnie to ,każdy jest dobry-AHHAHAHA!!!TRZEBA POMÓC LUDZIOM NIE TYLKO ZA KASĘ!!!KONOWAŁ DLA MNIE I TYLE!NIE POLECAM,LEPIEJ NIECH UDA SIE NA EMERYTURĘ!!!

Lekarz godny polecenia!!!!!!!! Uratował mi życie. Dzięki niemu chodzę,a nie posuwam na wózku inwalidzkim!!!!!!!!

Masakra-nikomu nie polecam tego lekarza!!!Wogóle nie było ,żadnego kontaktu słownego ,On dyktował z góry ,jeszcze mnie nie zbadał ,nie obejrzał zdjęć kregosłupa szyjnego i już zastosował mi swoją kurację tzw.ustawianie kręgó,co mogło mnie doprowadzić do trwałego kalectwa!Po tym ustawianiu nie funkcjonowałam przez 3 miesiące i do tej pory odczuwam ból i w dzień i w nocy!!!To jest konował a nie lekarz!

Pan doktor bez dwóch zdań, jest najmilszym i najbardziej cierpliwym lekarzem na jakiego trafiłam. Bardzo uprzejmy i kompetentny, najpierw porozmawiał żeby dowiedziec się co mi dolega, potem zbadał wszystkie odruchy, odcinek szyjny i stopy. Z gabinetu wyszłam bardzo usatysfakcjonowana wizytą, ponieważ lekarze u których do tej pory byłam, zachowywali się arogancko i traktowali mnie jakbym była jakąś gorszą kategorią, albo oni byli kimś przed kim powinnam bić pokłony. Polecam dr. Chmiela, nawet największemu sceptykowi wizyt lekarskich.

Polecam dr. Chmiela, nawet największemu sceptykowi wizyt lekarskich.

Polecam Dr.Chmiela,Leczę się U Niego , i jest bardzo dobrym neurologiem.

Polecam Dr.Chmiela,Leczę się U Niego , i jest bardzo dobrym neurologiem.

Wchodząc do gabinetu lekarskiego dr.Chmiela czuje się komfort pacjęta.Droktor jest profesjonalistą,spokojny, zrównoważony,wzbudza 100% zaufanie.To lekarz,który potrafi słuchać,doradzać i naprawde leczyć.Dr.Chmiela poleciłam już wielu znajomym i wiem,że z mojej rady skorzystali.