lekarz Andrzej Dąda

2,7
2,9

Cóż mogę napisać… TRZY RAZY NIE. NIE POLECAM. Pan Doktor był bardzo nieuprzejmy i opryskliwy. Trafiłam do niego prywatnie, za 150 zł i 3 minuty wizyty dostałam niedokładne usg. Empatii zero, rozmowy i uwagi poświęconej pacjentowi brak. W zamian naganne podejście do pacjenta i denne komentarze. Pierwszy raz, będąc prywatnie zostałam tak źle potraktowana. Będę omijać szerokim łukiem.

Bardzo niegrzeczny! Żądał skierowania, a przecież badanie robione było w prywatnym gabinecie. Odzywał się lekceważąco i niegrzecznie do ponad dziewięćdziesięcioletniej pacjentki. Wstyd, doktorze! Zamilkł dopiero, gdy zapytałam, czy mamy wyjść z gabinetu. Nigdy więcej i innym też odradzam.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Zaangażowanie, miła atmosfera podczas badania,dokładność. Pan doktor jako jedyny nie zlekceważył moich dolegliwości i bardzo mi pomógł. Nikt nie bada tak dokładnie jak Pan Doktor Donda! Polecam!!!

Bardzo dokładny i miły lekarz. Bardzo szczegółowo tłumaczy.Z całego serca polecam !! Uratował mi życie!

Profesjonalizm. Miłe podejście do pacjenta. Polecam tego specjalistę. Był bardzo zaangażowany w rozmowę o moim stanie zdrowia, doradził mi w podjęciu dalszego leczenia.

Nie polecam, dla Pana dr liczy się jedynie pieniądz usg zrobione w 1 chwilę zero dokładności naprawdę szkoda czasu i pieniędzy, oby kasy wziąść i następny, brak kontaktu z pacjentem, oraz chamstwo człowiek bez kultury a nosi się jak by był kimś wielkim.

Super specjalista bardzo polecam ; wielokrotnie mogłam polegać na kompetencji i wiedzy Pana Doktora zarówno co do swojej osoby jak i mojej rodziny.

Żenujące zachowanie pana Nosferatu, który za 5 minut chamskiego zachowania zarabia tyle, ile być może doceniłby pracując fizycznie na budowie przez cały dzień Pan "dochtór" jawi się jako prorok pouczający jak należy wychowywać dzieci i jest pewien, że jego porady kiedyś zostaną docenione Brak fachowego podejścia oraz umiejętności nawiązania odpowiedniego kontaktu z pacjentem, jego praca ogranicza się do wykonania badania na podstawie prywatnego zlecenia, a na pytanie pacjenta o sugestie dotyczące dalszej diagnostyki w jego wykonaniu odpowiada, że usg "robi się" całego ciała TOTALNE chamstwo, buractwo, prymitywizm, nieokrzesanie Jedyna misja, ...

TOTALNE chamstwo, buractwo, prymitywizm, nieokrzesanie
Jedyna misja, którą ten pan ma do wypełnienia jest napełnianie kieszeni pieniędzy pochodzącymi od w różnym stopniu zdesperowanych ludzi zwracających się do niego o pomoc Współczuję wszystkim jego "pacjentom"
Sztandarowy przykład bezgranicznego zepsucia objawiający się podejściem do pacjenta jak do worka ziemniaków, zła koniecznego, tych, którzy są dla niego, dzięki któremu wszak ma co żreć i w ogóle funkcjonuje
Wizyta była wizytą prywatną, można sobie wyobrazić jak pan aktualnie postępuje w stosunku do pacjentów w ramach refundacji z NFZ Kolejny sfrustrowany przemierzający kilometry między punktem A a punktem B wyrobnik, zarabiacz na paliwo
Pracując jeszcze w starachowickim szpitalu zwykł żalić się na kadrę kierowniczą swoim pacjentom- totalny brak profesjonalizmu- i co to kogo obchodzi???
Swoją drogą ciekawe co opowiada o swej aktualnej pracy staszowskim pacjentom
Słowa klasyka i społecznika: "My, lekarze! My, sól ziemi, my, rozum, my, ręka kojąca wszelką boleść..." nabierają po raz kolejny groteskowego charakteru świadcząc o bezgranicznym zepsuciu ludzi, którzy zwykli byli kiedyś tworzyć elity dumnego polskiego narodu... cytując innego: "ziemię do kwiatów wozić..."

NIE POLECAM NIKOMU! Po 1 nie miły, po 2 kasa najważniejsza, przez tel nawet nie powiedział że mam być na czczo.. SAMA MUSIAŁAM SIĘ O TO ZAPYTAĆ...po 3 nie zna się na tym co robi. Podczas USG brzucha zdiagnozował chorą trzustkę ( przewlekłe zapalenie trzustki), wmawiał mi że pewnie palę papierosy i to od tego! a dodam że nie palę!! zrobiłam rezonans magnetyczny w Kielcach okazało się że TRZUSTKA JEST ZDROWA, CZYSTA!!! zarobił 100 zł za darmo! kto teraz odda mi za stres, wylane łzy i nerwy? kto odda mi pieniądze za badania? 450 zł za prywatnie zrobiony rezonans?? szkoda słów co do tego Pana