lekarz Andrzej Dmitriew

Okulista

Pan Doktor jest nie tylko znanym i cenionym lekarzem,świetnym specjalistą,ale także przemiłym człowiekiem-uprzejmym,kulturalnym z dużą dozą empatii,przy tym skromnym,mającym poczucie humoru.Jest lekarzem godnym zaufania,dla którego najważniejsze jest dobro pacjenta.Z przeprowadzonej operacji zaćmy jestem bardzo zadowolona i wdzięczna .Serdecznie polecam Pana Doktora

Doktor Dmitriew to z pewnością bardzo dobry fachowiec, ale jak to często bywa nadmiar pacjentów powoduje, że nie znajduje odpowiednio dużo czasu na dokładne tłumaczenie leczenia. Podchodze jednak do tego ze zrozumieniem. Godny polecenia, choć trzeba się samemu uzbroić w cierpliwość.