Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Okulista Poznań

- 151
Średnia ocen: 4,9/5
Wspaniały lekarz. Miły i kompetentny. Bardzo dokładnie przeprowadził badanie i wykluczył jaskrę, którą "zdiagnozował" inny lekarz. Polecam!
Opinia dodana przez: Karolina
Średnia ocen: 5,0/5
Witam, chciałaby napisać coś od siebie o panu doktorze. Leczę się u pana doktora na jaskrę i odwarstwienie siatkówki. Chodziłam do kilku specjalistów i nie potrafili mi pomóc, na początku próbowałam nawet państwowo w szpitalu podjąć leczenie ale nie miało to sensu kolejki długie a i sama opieka wątpliwa. Kiedy trafiłam do doktora mój wzrok był już bardzo słaby, obawiałam się utraty wzroku, szczególnie w oku lewym którym widziałam już ...
Opinia dodana przez: Marysia281
Średnia ocen: 5,0/5
Godny zaufania lekarz o ludzkim podejściu do pacjenta. Wspaniały człowiek. Nie powinienem polecać gdyż dla mnie zabraknie czasu.
Opinia dodana przez: Robert
Średnia ocen: 5,0/5
Serdecznie polecam Pana doktora Piotra Kleina- Schmidta. To niezwykle kompetentny lekarz, który w sposób profesjonalny potrafi podejść do pacjenta. Poza tym jest niezwykle serdeczny i uprzejmy, co sprawia, że podczas wizyty jest miła atmosfera. Potrafi w sposób dostępny i zrozumiały dla pacjenta wszystko wyjaśnić. Jego wiedzę i perfekcję w wykonywaniu zawodu lekarza okulisty oceniam bardzo wysoko. Serdecznie polecam i BARDZO DZIĘKUJĘ.
Opinia dodana przez: Marianna
Średnia ocen: 5,0/5
Pani Doktor uprzejma, miła, cierpliwa! Z super podejściem do dzieci, u mnie "ratowała" dwójkę maluchów po różnych akcjach i atrakcjach. Zawsze trafnie, bez nadużywania antybiotyków czy sterydów. Polecam całym sercem od ponad 5 lat :-)
Opinia dodana przez: Anna
Średnia ocen: 5,0/5
Od lat leczę się u p. dra Grzegorza Pfeiffera. Cenię sobie Jego profesjonalizm. Cenię sobie Jego cierpliwość i wyrozumiałość zwłaszcza w odniesieniu do interpretacji wyników badań. Lechosław Dworak
Opinia dodana przez: Lechosław
Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor jest sympatyczna i zawsze wysłucha pacjenta! Poza tym personel przychodni w rejestracji jest kompetentny a nade wszystko informatyk!;-)
Opinia dodana przez: pacjent
Średnia ocen: 5,0/5
Dr Halina Bręborowicz jest niezwykle uprzejmą i kompetentną lekarką. Dokładność w czasie badania i zabiegu, kontakt z pacjentem i troska. Polecam.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Świetny specjalista! Wreszcie mam dobrze dobrane okulary. Oczy przebadane również pod kątem potencjalnych chorób. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Paweł
Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor wykryła wady wzroku u naszych dzieci, córka jeszcze chwilę, a przestanie nosić okulary - 6 lat, syn idelane widzenie wiek 9 lat trenuje piłkę nożną. Doskonałe i fachowe podejście, skuteczne leczenie, dla mnie dobrze dobrane leki... No i cena w porównaniu z innymi gabinetami prywatnymi naprawdę atrakcyjna. Polecam.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz o dużej wiedzy, empatii. Sprawny operator. Do tego duża kultura osobista. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: pacjentka
Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo kompetentna, szalenie miła, wszystko wytłumaczy. Cały czas wizyty poświęca wyłącznie pacjentowi. Dostosowuje terminy kolejnych wizyt do wymagań pacjenta. Po raz pierwszy od wielu lat mam dobrane szkła kontaktowe do choroby- wreszcie mogłam zobaczyć świat.Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Dorota
Średnia ocen: 5,0/5
Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Sprzęt, wiedza , diagnoza na najwyższym poziomie. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Bartosz
Średnia ocen: 5,0/5
Jestem pacjentką od lat i dzięki fachowej i bardzo trafnej diagnozie szybko mi pomogła.Potrafi ze zrozumieniem dla pacjenta omówić każdy problem.Jest najlepszą okulistką jaką spotkałam,bo oprócz ogromnej wiedzy posiada sprzęt do diagnozy .Gorąco polecam!!!!!
Opinia dodana przez: Krystyna z Leszna
Średnia ocen: 5,0/5
Pani Doktor Staręga jest bardzo kompetentnym lekarzem a przy tym oazą spokoju. Siedząc w jej gabinecie czuje się, że wszystko się dobrze skończy! Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Leczę się u Pani Doktor od wielu lat. Miałem między innymi problem z prowadzeniem samochodu. Jej diagnoza i terapia sprawiły, że lepiej funkcjonuję. Inni okuliści mi nie pomogli. Serdecznie dziękuję Pani Doktor i polecam potrzebującym dobrego okulisty.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
W 100% zgadzam się z poprzednią opinią. Mojej mamie również Pani Doktor przeprowadziła skomplikowany zabieg witrektomii, którego niewielu lekarzy by się podjęło. Mama ma już 78 lat, ale na szczęście, dzięki kompetencjom Pani Doktor wszystko się udało. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wspaniałej Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Aleksandra
Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry i kompetentny lekarz-okulista. Ogromana wiedza i doświadczenie a przy tym niezwykła uprzejmość. Zdecydowanie polecam wizytę.
Opinia dodana przez: Nicolaus
Średnia ocen: 5,0/5
Konkretny,rzeczowy,punktualny secjalista Pan doktor pomógł mi bardzo Moje samopoczucie po operacji b dobre Na pewno zostane pacjenta Pana doktora Polecam wszystkim 😊którzy od lat zmagają się z niedrożnośćia kanału łzowego WARTO
Opinia dodana przez: Paulina
Średnia ocen: 5,0/5
Jest na prawdę doskonałym okulistą. Stwierdził u mnie astygmatyzm, który bardzo trudno jest stwierdzić. Dostosował odpowiednie okulary i wszystko jest bardzo dobrze. :)
Opinia dodana przez: Anonim


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat