Filtruj terminy

dr n. med. Robert Wasilewicz

[W] eye clinic
Półwiejska 4
60-101 Poznań

Wspaniały lekarz. Miły i kompetentny. Bardzo dokładnie przeprowadził badanie i wykluczył jaskrę, którą "zdiagnozował" inny lekarz. Polecam!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jarosław Kraśnik

CENTRUM OKULISTYKI Klinika Okulistyczna
Botaniczna 8
60-586 Poznań

Witam, chciałaby napisać coś od siebie o panu doktorze. Leczę się u pana doktora na jaskrę i odwarstwienie siatkówki. Chodziłam do kilku specjalistów i nie potrafili mi pomóc, na początku próbowałam nawet państwowo w szpitalu podjąć leczenie ale nie miało to sensu kolejki długie a i sama opieka wątpliwa. Kiedy trafiłam do doktora mój wzrok był już bardzo słaby, obawiałam się utraty wzroku, szczególnie w oku lewym którym widziałam już ...
Opinia dodana przez: Marysia281

dr n. med. Bogna Patelska-Wytyk

Grochowska 28
61-525 Poznań

Godny zaufania lekarz o ludzkim podejściu do pacjenta. Wspaniały człowiek. Nie powinienem polecać gdyż dla mnie zabraknie czasu.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Piotr Kleina-Schmidt

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Strzelecka 48 b
Poznań

Serdecznie polecam Pana doktora Piotra Kleina- Schmidta. To niezwykle kompetentny lekarz, który w sposób profesjonalny potrafi podejść do pacjenta. Poza tym jest niezwykle serdeczny i uprzejmy, co sprawia, że podczas wizyty jest miła atmosfera. Potrafi w sposób dostępny i zrozumiały dla pacjenta wszystko wyjaśnić. Jego wiedzę i perfekcję w wykonywaniu zawodu lekarza okulisty oceniam bardzo wysoko. Serdecznie polecam i BARDZO DZIĘKUJĘ.
Opinia dodana przez: Marianna
Pani Doktor uprzejma, miła, cierpliwa! Z super podejściem do dzieci, u mnie "ratowała" dwójkę maluchów po różnych akcjach i atrakcjach. Zawsze trafnie, bez nadużywania antybiotyków czy sterydów. Polecam całym sercem od ponad 5 lat :-)
Opinia dodana przez: Anna

dr Grzegorz Pfeiffer

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

Od lat leczę się u p. dra Grzegorza Pfeiffera. Cenię sobie Jego profesjonalizm. Cenię sobie Jego cierpliwość i wyrozumiałość zwłaszcza w odniesieniu do interpretacji wyników badań. Lechosław Dworak
Opinia dodana przez: Lechosław
Pani doktor jest sympatyczna i zawsze wysłucha pacjenta! Poza tym personel przychodni w rejestracji jest kompetentny a nade wszystko informatyk!;-)
Opinia dodana przez: pacjent
Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Zainteresowany zdrowiem pacjenta. Bardzo grzeczny podczas wizyty. Spokojny, zrównoważony, a co najważniejsze kompetentny. Wzór lekarza z powołaniem.Takiego lekarza spotyka się w Polsce bardzo rzadko. Życzę mu samych sukcesów i aby się nie zminiał.
Opinia dodana przez: Zbigniew W

dr n. med. Halina Bręborowicz

Dąbrowskiego 200
60-594 Poznań

Dr Halina Bręborowicz jest niezwykle uprzejmą i kompetentną lekarką. Dokładność w czasie badania i zabiegu, kontakt z pacjentem i troska. Polecam.
Pani doktor wykryła wady wzroku u naszych dzieci, córka jeszcze chwilę, a przestanie nosić okulary - 6 lat, syn idelane widzenie wiek 9 lat trenuje piłkę nożną. Doskonałe i fachowe podejście, skuteczne leczenie, dla mnie dobrze dobrane leki... No i cena w porównaniu z innymi gabinetami prywatnymi naprawdę atrakcyjna. Polecam.

lekarz Piotr Przygoda

ulica Hetmańska 15-19
60-254 Poznań

Lekarz o dużej wiedzy, empatii. Sprawny operator. Do tego duża kultura osobista. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Halina Mańczak

Saperska 55/3
61-493 Poznań

Bardzo kompetentna, szalenie miła, wszystko wytłumaczy. Cały czas wizyty poświęca wyłącznie pacjentowi. Dostosowuje terminy kolejnych wizyt do wymagań pacjenta. Po raz pierwszy od wielu lat mam dobrane szkła kontaktowe do choroby- wreszcie mogłam zobaczyć świat.Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Dorota
Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Sprzęt, wiedza , diagnoza na najwyższym poziomie. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Joanna Wąsiewicz-Rager

Pomorska 5
60-619 Poznań

Jestem pacjentką od lat i dzięki fachowej i bardzo trafnej diagnozie szybko mi pomogła.Potrafi ze zrozumieniem dla pacjenta omówić każdy problem.Jest najlepszą okulistką jaką spotkałam,bo oprócz ogromnej wiedzy posiada sprzęt do diagnozy .Gorąco polecam!!!!!
Opinia dodana przez: Krystyna z Leszna

lekarz Małgorzata Staręga

NZOZ "Visus" Poradnia Okulistyczna
ulica Św. Marcin 18
61-827 Poznań

Pani Doktor Staręga jest bardzo kompetentnym lekarzem a przy tym oazą spokoju. Siedząc w jej gabinecie czuje się, że wszystko się dobrze skończy! Naprawdę polecam!

lekarz Małgorzata Glass-Brudzińska

Na Szańcach 3
61-633 Poznań

Leczę się u Pani Doktor od wielu lat. Miałem między innymi problem z prowadzeniem samochodu. Jej diagnoza i terapia sprawiły, że lepiej funkcjonuję. Inni okuliści mi nie pomogli. Serdecznie dziękuję Pani Doktor i polecam potrzebującym dobrego okulisty.

lekarz Izabela Rogalińska

NZOZ TERAMED
ulica Kostrzyńska 3/5
61-042 Poznań

W 100% zgadzam się z poprzednią opinią. Mojej mamie również Pani Doktor przeprowadziła skomplikowany zabieg witrektomii, którego niewielu lekarzy by się podjęło. Mama ma już 78 lat, ale na szczęście, dzięki kompetencjom Pani Doktor wszystko się udało. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wspaniałej Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Alina Nowak-Jankowska

Filia Nr 1 Poznań
plac Kolegiacki 12A
61-841 Poznań

Bardzo dobry i kompetentny lekarz-okulista. Ogromana wiedza i doświadczenie a przy tym niezwykła uprzejmość. Zdecydowanie polecam wizytę.
Opinia dodana przez: Nicolaus

lekarz Rafał Nowak

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Konkretny,rzeczowy,punktualny secjalista Pan doktor pomógł mi bardzo Moje samopoczucie po operacji b dobre Na pewno zostane pacjenta Pana doktora Polecam wszystkim 😊którzy od lat zmagają się z niedrożnośćia kanału łzowego WARTO
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Abdul Wakil Alugail

NZOZ TERAMED
Kostrzyńska 3
Poznań

Jest na prawdę doskonałym okulistą. Stwierdził u mnie astygmatyzm, który bardzo trudno jest stwierdzić. Dostosował odpowiednie okulary i wszystko jest bardzo dobrze. :)