lekarz Renata Moskalewicz

Wspaniały lekarz, najlepszy okulista z wszystkich u których byłam, poleciłam osobom z rodziny. Pacjent czuje się b.zaopiekowany.

Pacjent czuje się b.zaopiekowany.

Pani Doktor uprzejma, miła, cierpliwa! Z super podejściem do dzieci, u mnie "ratowała" dwójkę maluchów po różnych akcjach i atrakcjach. Zawsze trafnie, bez nadużywania antybiotyków czy sterydów. Polecam całym sercem od ponad 5 lat :-)

Kompetentny i bardzo uprzejmy lekarz. Polecam wszystkim gabinet w Obornikach. Wizyta na godzine, bez czekania w dlugiej kolejce, jak to ma miejsce w innych gabinetach tego miasta.

Dla mnie najważniejsze jest to, aby lekarz znalazł czas na wytłumaczenie przyczyn choroby i wyjaśnił przystępny sposób wybór proponowanej formy leczenia. Pani doktór, poza tym , że jest doskonałym lekarzem, potrafi rozmawiać z pacjentem. Polecam, tak jak już poleciłem moim rodzicom!

Pani Doktor jest zdecydowanie najlepszką okulistką u jakiej się leczyłam. Moją wizytę wspominam tak: Na korytarzu tłum pacjentów, nad którymi zwykłemu lekarzowi aż trudno byłoby zapanować bez zniecierpliwienia. Byłam ostatnią pacjentką, którą Pani Doktor przyjęła bez mrugnięcia okiem, od razu wzbudzając moją sympatię i zaufanie. Rzetelność lekarskiej porady i jej niezawodność, cieprliwość, uwaga poświęcona pacjentce oraz emanująca z Pani Doktor pogoda ducha - tak najzwięźlej opisałabym p. Renatę Moskalewicz, szczerze polecając tę lekarkę.

Pani Doktor jest bardzo cierpliwa i solidnie tłumaczy wszystkie podejmowane kroki podczas badania. Tłumaczy jak będą działały leki i co robić w niepożądanych sytuacjach. Leczę sie u niej od kilku lat i mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim, ktorzy poszukują dobrej opieki przewlekłej choroby oczu.

Bardzo dobry lekarz. Cierpliwy, sumienny, uprzejmy. Bardzo dobrze dobiera szkła do wady wzroku zwłaszcza mojego - astygmatyzm. Polecam.

Bardzo kompetentny lekarz. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Serdecznie wszystkim polecam takiego lekarza.

pani doktor szczegółowo zajęła się doborem szkieł korekcyjnych, dała mi także trochę czasu na oswojenie się ze szkłami, co rzadko się spotyka, poza tym kompleksowo wyjaśniła mi wszystko odnośnie szkieł kontaktowych,wyszłam z uśmiechem z gabinetu:)