lekarz Andrzej Fitas

Psychiatra

Lekarz konkretny. Dobre efekty od pierwszej wizyty. Czuć, że wie co robi i zajmuje się pacjentami nie od wczoraj. Fachowiec.

Nierozumiem złych opinii moje doswiadczenia z wizyt na ten moment są bardzo dobre moge polecic tego psychiatre kazdemu.

Mój mąż trafił pod jego opiekę i całe szczęście. Napięta sytuacja w domu poprawiła się. Nie mówiąc o wspólnym komforcie życia.

Gdyby nie diagnoza pana Andrzeja nie wiem jak wyglądałoby dziś moje codzienne życie. Po pewnym czasie znowu wróciłam do normy.

Miałem permanentne problemy ze sobą, przez co narastały problemy rodzinne. Na szczęście dotarłem do dobrego specjalisty.

Byłem w ciężkiej sytuacji, dr Fitas wyprowadził mnie na prostą. Posłuchał, doradził, dobrał odpowiednie leczenie. Nie żałuję, że trafiłem do tego specjalisty.

Pan Doktor rzetelnie wypełnia swoje obowiązki, jestem jego pacjentem od wielu miesięcy, nie zawiodłem się na nim. Polecam.

Zgłosiłam się do Pana doktora z traumą okołoporodową i lękami- obawiałam się iść do mężczyzny- bo przecież to typowe „kobiece” problemy. Wizyta u dr Fitasa była strzałem w 10!!! Dzięki rozmowom oraz dobranym lekom- jestem szczęśliwą mamą!! Bardzo dziękuje Panie doktorze!

Ordynator jest bardzo niekulturalne, ma pacjentów w głębokim poważaniu. Rozmowa z nim graniczy z cudem.

Nie polecam tego lekarza złe diagnozy stawia przepisuje leki które mają skutki uboczne i nie stosuje się już ich nie ma nigdy czasu dla pacjentów i zbywa ich mówiąc że nie ma czasu są lepsi lekarze a opinia która jest pozytywna jest od podszytej osoby