lekarz Andrzej Fularz

Niewłaściwy człowiek na niewłaściwym miejscu. Niespotykane pomieszanie uprzejmości z hamstwem. Gdybym był w stanie zagrożenia życia i miał wybierać między tym Panem a leżeniem i czekaniem na cud, wybrałbym leżenie.

Co do kompetencji i podejścia do pacjenta to jakis dramat. Zero zainteresowania. Byle przepisać cos i zbyć pacjenta. Ulubione zdanie "doktora" to: co potrzeba?. Takim osobom powinno się zabierać prawo do wykonywania zawodu. Mile wyprasza.

Pan Andrzej podczas badania rany na ręce dokonał jej oględzin z odległości która mogła nie pozwolić na trafne zdiagnozowanie, ponadto lekarz nie zadał nawet jednego pytania, które zdają się być niezbędne w postawieniu trafnej diagnozy. Dodam, że rana nie była wynikiem uszkodzenia mechanicznego, tym bardziej mam wątpliwości co do leków zapisanych. Co do diagnozy, to ciężko powiedzieć, ponieważ nie została postawiona. Jeśli chodzi o ocenę: Zaufanie do kompetencji: Ocena 1 ponieważ - Nie mam zaufania do lekarza, który nie zadał żadnego pytania wspomagającego rozpoznanie. Poświęcony czas: Ocena 2 ponieważ - ...

Co do diagnozy, to ciężko powiedzieć, ponieważ nie została postawiona.

Jeśli chodzi o ocenę:

Zaufanie do kompetencji:

Poświęcony czas:
Ocena 2 ponieważ - Zostałem przyjęty przez lekarza, stąd moja ocena.
Natomiast zdaje się, że poświęcony czas został ograniczony do minimum.

Godny polecenia:
Ocena 1 ponieważ- Jeśli miałbym wybór, to zdecydowanie wybrałbym innego lekarza.

Tłumaczenie choroby i leczenia:
Ocena 1 ponieważ - Tego elementu porostu nie było na wizycie.
Na pytanie o powód mojej przypadłości dostałem odpowiedź "skąd mam wiedzieć"

Kompleksowość podejścia:
Ocena 1 - zdaje się, że tego punktu nie trzeba rozwijać, ocena wynika na podstawie wcześniej opisanych.

Uprzejmość:
Ocena 3 ponieważ - Postawa lekarza była bardzo Bierna.

Bardzo sympatyczny lekarz. Szybka, konkretna i rzeczowa pomoc. Nie ma powodów by się go bać, lub mu nie ufać. Gorąco polecam!