lekarz Andrzej Gierczak

Lekarz arogancki. Nie brał na poważnie tego co się do niego mówi. Zarzucał, że nie ma żadnego problemu i stwierdził, że jest on wymyślony. Praktycznie brak badania. Jedynie poświecił po oku bez zaglądania do niego pod powiekę i stwierdził, że nic tam nie ma.Po informacji, że oko boli, piesze i jest duży dyskomfort przepłukał tylko i wystawił receptę na krople. Wizyta u tego lekarza pierwsza i ostatnia. Nie polecam

Lekarz profesjonalny , mila obsuga . Zawsze Panie w recepcji pomocą szczególnie jak coś się uszkodzi w okularach. Zawsze służą pomocą i uśmiechem .

Zawsze służą pomocą i uśmiechem .

Witam SERDECZNIE Odradzam tego pana. Faktycznie Pomoc i Podejście do Pacjenta BARDZO MIŁE ale w Rejestracji, natomiast pan "doktor" jest chamski i nic nam nie wytłumaczył. Poszedłem z Synem do niego była to pierwsza wizyta syna u okulisty syn ma 10 lat. Syn wchodził do lekarza zadowolony że będzie miał okulary a wychodził ze łzami w oczach. To co mu ten pan naopowiadał to człowieka dorosłego by załamało a co mówiąc dziecko przed którym jest całe życie. Co prawda byliśmy u tego pana na NFZ dlatego może podszedł do nas ...

Witam SERDECZNIE
Odradzam tego pana. Faktycznie Pomoc i Podejście do Pacjenta BARDZO MIŁE ale w Rejestracji, natomiast pan "doktor" jest chamski i nic nam nie wytłumaczył. Poszedłem z Synem do niego była to pierwsza wizyta syna u okulisty syn ma 10 lat. Syn wchodził do lekarza zadowolony że będzie miał okulary a wychodził ze łzami w oczach. To co mu ten pan naopowiadał to człowieka dorosłego by załamało a co mówiąc dziecko przed którym jest całe życie. Co prawda byliśmy u tego pana na NFZ dlatego może podszedł do nas jako gorszy sort ludzi bo nie wiem skąd te pozytywne komentarze. Nie to że przepisał dla syna za mocne szkła to jeszcze obraził mnie i załamał psychicznie mojego syna. Pojechaliśmy z synem na drugi dzień do okulisty na ul. Gdańskiej co prawda wizyta prywatna ale Syn wyszedł po wizycie zadowolony szczęśliwy i chętny do pracy nad wzrokiem. Został dokładnie przebadany i co najważniejsze prowadzą rehabilitację oka więc nie trzeba jeździć po innych oddalonych miejscowościach. Podsumowując wizytę w Rejestracji POLECAM natomiast wizytę u tego pana NIE POLECAM. Większą pomoc uzyskaliśmy u Pani w Rejestracji niż u tego pana. Tytuł naukowy to nie wszystko liczy się podejście do Pacjenta zwłaszcza jeżeli jest to młody Pacjent..

Zawsze mi pomoże i wykonam wszystkie badania na miejscu.Jak nie wiesz,co ci dolego idź do Gierczaka .Ma świetnie wyposażony gabinet.Polecam z całego serca.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr.Dr poświęcił mi dużo czasu. Dokładnie wytłumaczył i przepisał leki,które mi pomogły.Nareszcie ktoś mi pomógł.Polecam z całego serca!

Polecam zawsze mogę liczyć na jego kompetencje.Chodze do niego i zawsze mi pomoże.Lekarz z powołania.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem.Uratowal mi oko.Zrobil mi pięknie zabieg na oko specjalnym aparatem nie mam śladu. Nikt nie chcial mi usunąć brodawki która mi przeszkadzała.Goraco polecam dr z powołania.

Gabinet,w którym można wykonać, dosłownie wszystkie badania okulistyczne na miejscu.Jeszcze nie widziałem tyle sprzętu u okulisty!WOW!Oprócz badań okulistycznych można zrobić zabiegi kosmetyczne.Nikt nie chciał mi usunąć brodawki z powieki.A Pan dr pięknie to zrobił.Nie ma po niej nawet śladu.Szczerze polecam.

Nareszcie zostałam kompleksowo przebadana.Mam okulary I soczewki. Dziękuję Panie Doktorze. Nie wiedziałam,że mogę mieć takie alternatywne rozwiązania.