lekarz Andrzej Gierczak

Okulista

Jestem pacjentką od kilku lat . Trafnie zdiagnozował moją chorobę.Cenię za profesjonalizm, dokładność,rzetelność.Bardzo dobry lekarz, godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz uważam że godny polecenia, zdiagnozował i pomógł z zaćmą, dzięki operacji widzę o wiele wyraźniej

Gabinet,w którym można wykonać, dosłownie wszystkie badania okulistyczne na miejscu.Jeszcze nie widziałem tyle sprzętu u okulisty!WOW!Oprócz badań okulistycznych można zrobić zabiegi kosmetyczne.Nikt nie chciał mi usunąć brodawki z powieki.A Pan dr pięknie to zrobił.Nie ma po niej nawet śladu.Szczerze polecam.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem.Uratowal mi oko.Zrobil mi pięknie zabieg na oko specjalnym aparatem nie mam śladu. Nikt nie chcial mi usunąć brodawki która mi przeszkadzała.Goraco polecam dr z powołania.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr.Dr poświęcił mi dużo czasu. Dokładnie wytłumaczył i przepisał leki,które mi pomogły.Nareszcie ktoś mi pomógł.Polecam z całego serca!

Jestem pacjentką Pana Doktora A. Gierczaka od wielu lat. Dzięki profesjonalnej opiece i dokładym badaniom uchonił mnie przed utratą wzroku spowodowaną zwyrodnieniem siatkówki.

Nareszcie zostałam kompleksowo przebadana.Mam okulary I soczewki. Dziękuję Panie Doktorze. Nie wiedziałam,że mogę mieć takie alternatywne rozwiązania.

Polecam zawsze mogę liczyć na jego kompetencje.Chodze do niego i zawsze mi pomoże.Lekarz z powołania.

Rzetelnie i kompleksowo zostałam przebadana.Dziekuje dr za poświęcony mi czas.Wreszcie trafiłam na właściwego okulistę.Polecam z całego serca.