lekarz Andrzej Graca

Bardzo spokojny, opanowany lekarz. Długo wykonuje badanie, tylko nie bardzo wiadomo co to badanie ma na celu. Jako pacjent neurologiczny zostałam chyba zbadany na okoliczność złamań bo nie było to badanie neurologiczne a z taka jednostka trafiłem do komisji ZUS. Podczas badania doznałam cudownego uzdrowienia i poważne zmiany w obrębie kręgosłupa przestały być podstawa do dwóch poprzednich decyzji lekarzy orzeczników o konieczności leczenia sanatoryjnego, ale tez uniemożliwia mi wykonywanie pracy zawodowej w wymuszonej pozycji cała. Wiec odebrano mi możliwość leczenia. Lekarz cudotwórca . Uzdrowiciel! Zdecydowanie polecam! P.S. Obecnie , tydzień ...

P.S. Obecnie , tydzień po wizycie jestem leżąca z powikłaniami rwy kulszowej ( niedowład kończyn).

Lekarz Andrzej Graca jest moim ortopedą i polecam go bez dwóch zdań. Zapewniam że długo szukałam NORMALNEGO ORTOPEDY i ON do takich należy.. Ci u których szukałam pomocy latami, nie zrobili NIC aby mi pomóc,po za toną przeswietleń i na tym ich pomoc się konczyła bo to nie byli normalni ortopedzi i dzięki ich leczeniu,prawie do kalectwa dotarłam..