lekarz Andrzej Graca

2,6
2,2
1,8

Brak empatii Obojętne podejście do pacjenta Na komisji orzeczniczej ZUS badania przeprowadzone kompletnie nie związane z dokumentacją medyczną Wydanie opini po 1 minucie badania Brak dokładnego zapoznania się z historią leczenia pacjentki Gdzie stron było 1000 a lekarz spojrzał jedynie na 2 strony Decydując o czymś życiu i losie w tak arogancki obojętny sposób!!!!!!! Gdzie nikt nie idzie z przyjemności na takie badania tylko ludzie pokrzywdzeni przez los często samotni z depresjami i mający jedyną nadzieję na pomoc i odmiane życia których codziennością są wizyty u lekarzy badania i inne ...

Brak empatii
Obojętne podejście do pacjenta
Wydanie opini po 1 minucie badania
Brak dokładnego zapoznania się z historią leczenia pacjentki
Gdzie stron było 1000 a lekarz spojrzał jedynie na 2 strony
Decydując o czymś życiu i losie w tak arogancki obojętny sposób!!!!!!!
Gdzie nikt nie idzie z przyjemności na takie badania tylko ludzie pokrzywdzeni przez los często samotni z depresjami i mający jedyną nadzieję na pomoc i odmiane życia których codziennością są wizyty u lekarzy badania i inne !!!!!!
NIE POLECAM.

Beznadziejny lekarz. Obiecuje ze przyjmie pacjenta, po przyjeździe na miejsce odmawia wizyty. Z tego co się orientuję to o swojej specjalizacji również ma słabe doświadczenia i informacje.

Beznadziejny lekarz.
Obiecuje ze przyjmie pacjenta, po przyjeździe na miejsce odmawia wizyty.

pan orzecznik zus, brak empatii, ale czego można oczekiwać. Ciekawy jestem czy wizyty prywatne tez pan tak przeprowadza.

Bardzo spokojny, opanowany lekarz. Długo wykonuje badanie, tylko nie bardzo wiadomo co to badanie ma na celu. Jako pacjent neurologiczny zostałam chyba zbadany na okoliczność złamań bo nie było to badanie neurologiczne a z taka jednostka trafiłem do komisji ZUS. Podczas badania doznałam cudownego uzdrowienia i poważne zmiany w obrębie kręgosłupa przestały być podstawa do dwóch poprzednich decyzji lekarzy orzeczników o konieczności leczenia sanatoryjnego, ale tez uniemożliwia mi wykonywanie pracy zawodowej w wymuszonej pozycji cała. Wiec odebrano mi możliwość leczenia. Lekarz cudotwórca . Uzdrowiciel! Zdecydowanie polecam! P.S. Obecnie , tydzień ...

P.S. Obecnie , tydzień po wizycie jestem leżąca z powikłaniami rwy kulszowej ( niedowład kończyn).

Lekarz Andrzej Graca jest moim ortopedą i polecam go bez dwóch zdań. Zapewniam że długo szukałam NORMALNEGO ORTOPEDY i ON do takich należy.. Ci u których szukałam pomocy latami, nie zrobili NIC aby mi pomóc,po za toną przeswietleń i na tym ich pomoc się konczyła bo to nie byli normalni ortopedzi i dzięki ich leczeniu,prawie do kalectwa dotarłam..