lekarz Andrzej Gumola

Neurochirurg

1,3
1,3

Pan doktor zdecydowanie minął się z powołaniem. U córki zaczęły się straszne zawroty głowy połączone z mdłościami, do tego doszły wymioty. Wylądowała w szpitalu, gdzie postawiono diagnozę naczyniak w móżdżku. Dostała skierowanie do "tego pana"do Jastrzębia. Pan doktor zamiast zająć się diagnozą i ewentualną pomocą, zaczął wypytywać córkę, iż objawy jakie miała może spowodowane były "zalaniem robaka" lub spożyciem narkotyków. Brak słów, człowiek jedzie do niego z nadzieję, że wszystko będzie dobrze i uzyska pomoc a tu takie potraktowanie. Oczywiście na koniec dodał, że nie ma sprzętu i nic nie może zrobić. Stanowczo odradzam tego pana, chyba, że prywatnie jest inny...Z tym, że nie zamierzamy tego sprawdzać!!!

Jak najdalej od tego doktora!!!! Nie polecam tego doktora, pokrecil mojej mamie tak kregoslupem ze od dwoch miesiecy mama czuje sie zle, slaba i ma problemy z poruszaniem sie. Zrobil z mojej mamy poprostu kaleke :( az sie chce plakac.

Unikajcie tego konowała jego błędne diagnozy doprowadziły do wielotygodniowego bólu pomimo prywatnych wizyt jak i braku możliwości powrotu do pracy

Lekarz tragedia !! Bezczelny , w ogóle nie pomaga i jeszcze szkodzi po wizycie przelezalam weekend w łóżku z bólem kręgosłupa ! Tragedia !!!! Mimo Twojego płaczu on śmieje się i zamiast leczyć każe wziąć się za siebie :/

przestrzegam przed nastawianiem kręgosłupa przez pana doktora ja po takiej wizycie mam rozerwany dysk i od czterech lat opadającą stopę.

Ten "lekarz" to kompletne nieporozumienie. Omijajcie Go z daleka. Dostał ocenę 1, bo niestety nie można w tym rankingu przyznać 0.

Ten "lekarz" to kompletne nieporozumienie.
Omijajcie Go z daleka.
Dostał ocenę 1, bo niestety nie można w tym rankingu przyznać 0.