lekarz Andrzej Gumola

Neurochirurg

1,8
1,8
1,5

Niestety muszę wystawić jedna gwiazdkę. Mimo iż sama placówka jest okej tak ostrzegam przed neurochirurgiem panem Gumolą. Wchodząc do gabinetu myślałam że udzielona zostanie mi pomoc której jako matka niezwykle potrzebowałam. Pan Gumola spojrzał na moją płytę z badaniem rezonansu i oceniał ja rozmawiając przez telefon. Nie robiac kompletnie żadnego wywiadu co się dzieje. Spojrzał na zdjęcie i kazał położyć się na leżance i podnieść nogi. Później kazał się położyć mi się na brzuchu i zaczął mi naciskać na kręgosłup. Następnie usiadłam i zaczął mną szarpać. Zaczęłam protestować przed kolejnym ...

Pan Gumola spojrzał na moją płytę z badaniem rezonansu i oceniał ja rozmawiając przez telefon. Nie robiac kompletnie żadnego wywiadu co się dzieje. Spojrzał na zdjęcie i kazał położyć się na leżance i podnieść nogi. Później kazał się położyć mi się na brzuchu i zaczął mi naciskać na kręgosłup. Następnie usiadłam i zaczął mną szarpać. Zaczęłam protestować przed kolejnym dotykiem tego pana. Zalalam się łzami na co pan doktor zaczął się śmiać i szyderczo Zapytał "co ciemno się przed oczami zrobiło?" Stwierdził że mnie naprawił a prawda jest taka że po wizycie która była prywatna jest gorzej jak było. Straciłam tylko 250 zł. Naprawdę uważajcie na niego!
Jeśli pan panie gumola to czyta...
Jeśli chce pan leczyć przepuklinę oraz spondylozę (zwyrodnienie kręgosłupa) strzelaniem kręgosłupem to gratuluję.

Pan doktor jest super stoicki spokój,tłumaczy rewelacyjnie i ma cierpliwość i czas szacunek wielki dla pana doktora. Godny polecenia

Jak najdalej od tego doktora!!!! Nie polecam tego doktora, pokrecil mojej mamie tak kregoslupem ze od dwoch miesiecy mama czuje sie zle, slaba i ma problemy z poruszaniem sie. Zrobil z mojej mamy poprostu kaleke :( az sie chce plakac.

Unikajcie tego konowała jego błędne diagnozy doprowadziły do wielotygodniowego bólu pomimo prywatnych wizyt jak i braku możliwości powrotu do pracy

Lekarz tragedia !! Bezczelny , w ogóle nie pomaga i jeszcze szkodzi po wizycie przelezalam weekend w łóżku z bólem kręgosłupa ! Tragedia !!!! Mimo Twojego płaczu on śmieje się i zamiast leczyć każe wziąć się za siebie :/

Pan doktor zdecydowanie minął się z powołaniem. U córki zaczęły się straszne zawroty głowy połączone z mdłościami, do tego doszły wymioty. Wylądowała w szpitalu, gdzie postawiono diagnozę naczyniak w móżdżku. Dostała skierowanie do "tego pana"do Jastrzębia. Pan doktor zamiast zająć się diagnozą i ewentualną pomocą, zaczął wypytywać córkę, iż objawy jakie miała może spowodowane były "zalaniem robaka" lub spożyciem narkotyków. Brak słów, człowiek jedzie do niego z nadzieję, że wszystko będzie dobrze i uzyska pomoc a tu takie potraktowanie. Oczywiście na koniec dodał, że nie ma sprzętu i nic nie może zrobić. Stanowczo odradzam tego pana, chyba, że prywatnie jest inny...Z tym, że nie zamierzamy tego sprawdzać!!!

Ten "lekarz" to kompletne nieporozumienie. Omijajcie Go z daleka. Dostał ocenę 1, bo niestety nie można w tym rankingu przyznać 0.

Ten "lekarz" to kompletne nieporozumienie.
Omijajcie Go z daleka.
Dostał ocenę 1, bo niestety nie można w tym rankingu przyznać 0.

przestrzegam przed nastawianiem kręgosłupa przez pana doktora ja po takiej wizycie mam rozerwany dysk i od czterech lat opadającą stopę.