Świetny specjalista,jedyny do którego mam pełne zaufanie ,spokojny,opanowany,polecam wszystkim kobietom!!!

Bardzo dobry lekarz ,mam do niego pełne zaufanie uratował mi dziecko . Słucha,tłumaczy ,cierpliwy . Godny polecenia.

Wspaniały lekarz. Mało brakło a urodziła bym przedwczesnie tj w 28tygodniu. Teraz jestem w 30tygodniu, a on mi mowi ze sa duze szanse ze donosze do konca. Ja mu wierze bo nikt mi nie poswiecił tyle uwagi co on. To moja 1 ciaza, miałam juz 2lekarzy ale on ten 3 jest najlepszy. Poswieca mnostwo czasu i sie przejmuje. Polecam go w 100 procentach.

Polecam tego lekarza!Ma dużą wiedze medyczną, nawet jak czegos nie wie konsultuje to od razu z innymi lekarzami i zbiera informacje na dany temat by jak najlepiej zatroszczyc sie o pacjentke!Jest godny zaufania!

naprawde polecam tego lekarza. poświeca bardzo duzo czasu dla pacjentki . nie raz czeka sie w poczekalni troszke dluzej :) wbudza zaufanie . mądry lekarz !!!!za pierwsza wizyte 150 kolejne juz mniej . warto polecam

Badanie cytologiczne,USG i badanie piersi! Spokojny, opanowany, delikatny podczas badań, wizyta odbywa się bez stresu! Polecam!

Lekarz,do którego ma 100% zaufanie.Wysoki poziom kultury osobistej,szacunek do pacjentki. Lekarz taktowny,delikatny. Sprawdził się w 100% w sytuacji tak trudnej dla kobiety jak utrata dziecka.

Sprawdził się w 100% w sytuacji tak trudnej dla kobiety jak utrata dziecka.

prowadził moje dwie ciąże , był obecny przy porodach i bardzo mi pomógł , wspaniały lekarz , który naprawdę szanuje kobiety .

Wzbudza zaufanie, ale zapłaciłam 150 zł za wizytę z usg i cytologią. Dla mnie drogo.

Wspanialy lekarz.Pełen profesjonalizm. inni powinni uczyc sie od dr.Hernika. Uprzejmy,delikatny.Mam do niego pełne zaufanie,(jedyny lekarz do którego mam zaufanie!!!

Wspanialy lekarz.Pełen profesjonalizm.
inni powinni uczyc sie od dr.Hernika.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Olesno"?

Zbigniew Górecki

Wielkie Przedmieście 41

Emile Masouh

Olesno

Emile Massouh

Przychodnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia
ulica Krasickiego 22
46-300 Olesno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ESKULAP" s.c. Józef Gansiniec, Andrzej Gansiniec, Mirosława Pacan
ulica Moniuszki 2
46-380 Dobrodzień