lekarz Andrzej Jacek Buchelt

Neurolog

3,9
3,7

Bardzo dobry lekarz, znam go od lat , zaliczałam nawet 8 pobytów w roku w szpitalu , gdzie był ORDYNATOREM....bardzo inteligentny, nigdy nie obraził pacjenta,zrównoważony...bo wiadomo z jakimi schorzeniami są pacjenci na NEUROLOGI 23 lata miałam spokój z tymi chorobami, teraz wróciły bóle i Tylko u dr .BUCHELTA .

Mamy w Krośnie wspaniałego neurologa, pan Jacek Buchelt-wyjątkowy lekarz z ogromną wiedzą w swojej specjalizacji przy tym bardzo uprzejmy i kompetentny,jasno i wyrażnie tłumaczy chorobę i leczenie,a jeśli czegoś nie jest pewny to zleca badania,które potwierdzą lub zaprzecza stawianej diagnozie.Miło iść na wizytę do takiego specjalisty,bo już w drzwiach wita uśmiechem,jest moim neurologiem od 16m-cy,bardzo dokładnie mnie zdjagnozował i skierował na operację kręgosłupa, z przykrością muszę powiedzieć ,iż wcześniej próbowałam się leczyć u innego(znachora)ale dla tego pana istnieje tylko farmakologia,a ja traciłam równowagę i nie mogłam chodzić-medycyna jest nauką i nie idzie ale biegnie z postępem jeśli ktoś nie dotrzyma jej kroku zostaje w tyle i ginie jak zwykły ćwiok.Trafiłam do pana Buchelta i wdzięczna jestem opatrzności,że dostałam się w jego ręce dr.życzę dużo zdrowia i sukcesów w pracy,a pacjentom jak najbardziej polecam-to mądry lekarz i w dodatku o gołębim sercu pacjentka Renata

Pan Jacek Andrzej Buchelt - jeden z najlepszych neurologów dzięki niemu chodzę . Dziękuję Doktorze !!!! Agnieszka z Krosna

Agnieszka z Krosna

Znakomity fachowiec a rowniez dobry czlowiek, poswiecajacy czas dla swojego pacjenta.Bylem w kilku przychodniach, dopiero tutaj w Rzeszowie na Fredry zostalem przez Doktora zbadany, skierowany na operacje, po ktorej czuje sie bardzo dobrze. Teraz dalej dzieki Doktorowi korzystam z rehabilitacji.Polecam innym chorym.

Mily i sympatyczny , pomogl mi z problemem , z ktorym inni nie dawali rady sobuie .

Jak ktoś może oceniać go tak wysoko , chyba że sam sobie podbija punkty dla zmylenia pacjenta... ot przebiegły lis.

jak najzwyklejszy felczer odwalajacy robotę podczas pełnionego dyżuru najczęściej nieuchwytny, bo tu do tej dodatkowej pracy przychodzi na odpoczynek. Brak u niego jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem, już nie mówiąc o schorzeniu.

jak najzwyklejszy felczer odwalajacy robotę