lekarz Andrzej Kaczmarczyk

Rehabilitant

Byłam na wizycie u tego lekarza , nie polecam nikomu . Jest człowiekiem ordynarnym , nie poswieca uwagi pacjentowi i tak naprawde nie umie pomoc . Ja się pytam co taka osoba robi w przychodni .

3 lata temu byliśmy u tego lekarza z naszą córeczką, która ma Zespół Downa. Pan lekarz podczas wizyty stwierdził że jest za tym aby żeby dziecka nie rehabilitować bo stanie się zalęknione. Nawet na dziecko nie spojrzał. Powiedział żeby przyjść za 6 miesięcy do kontroli. Wizyta trwała niecałe 5 minut. Po 3 latach cieszymy się że nie posłuchaliśmy tego lekarza bo dzięki rehabilitacji nasza córeczka jest bardziej otwarta, pogodna, coraz więcej mówi, zaczyna chodzić. Nie raz widzieliśmy i widzimy nadal ogromne efekty pracy rehabilitantów. Jeśli ktoś ma podobny problem to odradzamy tego lekarza.