dr n. med. Andrzej Koziarski

Neurochirurg

Doskonały specjalista,wspaniały człowiek,cudotwórca

Doskonały specjalista,wspaniały człowiek,cudotwórca

Bardzo dobry specjalista i na pewno jeśli chodzi o nerwiakowłókniakowatość-operację polecilibyśmy tego lekarza. Na pewno nie należy do wylewnych osób ale przecież ma być konkretny, i taki Pan dr.jest. Pozdrawiamy. Mama z Synem

Cztery lata temu wykonał operację oponiaka. Jestem Mu dozgonnie wdzięczna,że żyję. Niech BÓG i los obdarzą Go zdrowiem i satysfakcją z wykonywanego zawodu. Takich lekarzy nam potrzeba na najniższych szczeblach opieki zdrowotnej. A szkoda, że ich tam nie ma. Dziękuję bardzo Panie doktorze. Ewa K

Specjalista jakich mało. Uratował mi syna. Dziękuję, Małgorzata D.

Specjalista jakich mało. Uratował mi syna. Dziękuję, Małgorzata D.

Pan szanowny doktor super kompetentny powinnam mu na dzień dobry podziękować że moje oczy mogą go oglądać.Potraktował mnie z góry jak kretynkę i odesłał z kwitkiem na badania do mojej zapadniętej miejscowości. Panie doktorze drogi mam w nosie pana opinie to że nosi pan kitel lekarski nie oznacza że jest pan najmądrzejszy na świecie poszukam kogoś z głową bo z sercem wśród lekarzy jeszcze nikogo nie znalazłam i pan potwierdza moją teorię.

Polecam, polecam jak najbardziej, bezinteresowny i troskliwy, a do tego specjalista na najwyższym poziomie, takich lekarzy brakuje w naszym kraju. Wdzięczna pacjentka

Przeprowadził kilka lat temu trudną operację, inni lekarze uważają, że był to bardzo rudny przypadek.

Doktor Andrzej Koziarski jest świetnym specjalistą, kompetentnym, kulturalnym człowiekiem. Uratował życie moje Mamie w sytuacji gdy w innym szpitalu sprawę potraktowano niepoważnie. Barbara Maciejowska