dr n. med. Andrzej Kręgiel

<strong>
Bezpośredni kontakt: 501 03 07 16
</strong>
<br/>

Do lekarza trafilam z podejrzeniem kamicy zolciowej. Juz na pierwszej wizycie postawil wlasciwa diagnoze i dokladnie wytlumaczyl jak bedzie wygladala operacja. Wszystko przebieglo wzorowo i po kilku dniach wrocilam do domu. Z pelna odpowiedzialnoscia goraco polecam, gdyz jest to Lekarz traktujacy swoja prace niczym misje pomagania innym z pelnym zaangazowaniem i bezstronnoscia. Dziekuje Panu Doktorowi za pomoc w odzyskaniu lepszego samopoczucia i bezpieczne "przeprowadzenie na druga strone" ta bardziej radosna bo zdrowa.

Swietny specjalista! Poszedlem z polecenia i faktycznie doktor jest bardzo mily i rzeczowy. Szybkie trafione rozpoznanie i leczenie- u mnie maly zabieg. Do tego ludzki! I rozladowujacy stres. Polecam zdecydowanie!

Dziękuję P.ordynatorowi Andrzejowi Kręgiel za wykonanie operaracji w 2000r.i2014r.na przepuklinę prawą i lęwą.Jest to wspaniały chirurg-podejmuje szybkie i właściwe decyzje.Gdyby nie Pan mogłoby dojść do pęknięcia błony i powikłań z tym związanych.Dziękuję personelowi Chirurgii w Turku.

...lubię jeśli ktoś jest fachowcem w tym co robi...tak powinno być, zwłaszcza jeśli chodzi o medycynę,pzdr i dalszych sukcesów życzę 😉

ilość punktów sama mówi za siebie pomoże w trudnych przypadkach zawsze osiągalny służy dodrą radą i pomocą w dojściu do całkowitego wyleczenia ,punktualny

wspaniały lekarz, fachowiec i człowiek. Oby więcej takich lekarzy....Wspaniale i przede wszystkich nader fachowo zajął się moim ojcem.

zdecydowanie najlepszy lekarz z jakim mialem do czynienia.slucha pacjenta i wczuwa sie w jego sytuacje!!!polecam wszytkim.

Bardzo dobry lekarz, miły , życzliwy, a jaki ma pekny stosunek do ludzi starszych. Wiecej takich lekarzy !!!

zostałem złe zdiagnozowany i skutkiem tego było usunięcie jadra, leczył mnie na kamice nerkową a tak na prawdę to miałem zapalenie jądra. Nie polecam odradzam uważajcie na niego.

Wspaniały lekarz, kompetentny , życzliwy , lubi ludzi, nie oczekuje "prezentów" .Oby było więcej takich lekarzy w publicznej służbie zdrowia !

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Turek"?

Radosław Skiba

Chirurg ogólny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Opieki Zdrowotnej nad Kobietą i Rodziną "EVA" s.c.
GORZELNIANA 1
62-700 Turek

Medix centrum medyczne, Poradnia Chirurgiczna "prima med" Turek ul. Folwarczna 1
ks. Florczaka 3
Koło