Andrzej Majka

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:4,5/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,0
Poświęcony czas
4,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów  

Sortuj wg
4,5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,0
Poświęcony czas
4,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Od lat chodzę do doktora Majki. Mam aktualnie 45 lat, trafiłem do niego po raz pierwszy dobrze ponad 20 lat temu. Pomimo zmian miejsca zamieszkania leczę się nadal u niego. Przekonuje mnie poświęcona mi, jako pacjentowi, uwaga, życzliwość, ale najbardziej - trafne diagnozy, skuteczne zalecenia. Nie mam nigdy problemów z otrzymaniem skierowania na badanie, jeżeli chcę skontrolować stan organizmu. Po pierwszej z przeprowadzek początkowo próbowałem się leczyć w przychodni bliższej nowego miejsca zamieszkania, ale nie miałem przekonania do lekarzy, którzy tam pracowali (mniejsza trafność wskazań, wrażenie, że nie mają takiego ...

Od lat chodzę do doktora Majki. Mam aktualnie 45 lat, trafiłem do niego po raz pierwszy dobrze ponad 20 lat temu. Pomimo zmian miejsca zamieszkania leczę się nadal u niego. Przekonuje mnie poświęcona mi, jako pacjentowi, uwaga, życzliwość, ale najbardziej - trafne diagnozy, skuteczne zalecenia. Nie mam nigdy problemów z otrzymaniem skierowania na badanie, jeżeli chcę skontrolować stan organizmu.
Po pierwszej z przeprowadzek początkowo próbowałem się leczyć w przychodni bliższej nowego miejsca zamieszkania, ale nie miałem przekonania do lekarzy, którzy tam pracowali (mniejsza trafność wskazań, wrażenie, że nie mają takiego doświadczenia i takiej dociekliwości w określeniu przyczyny choroby), więc szybko wróciłem do Vity, w której przyjmuje doktor Majka.
Zdecydowanie polecam każdemu.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat