Arogancki I bardzo nieuprzejmy w stosunku do mnie jak pacjenta w szpitalu. Az trudno uwierzyc, ze mozna byc az tak niemilym. W pospiechu zrobil badanie. Zwracal sie do mnie (doroslego mezczyzny) jak do dziecka. Ten "lekarz" to totalne nieporozumienie. Nigdzie wiecej wizyt u tego pseudo lekarza.

…wspaniały lekarz, człowiek o niesamowicie pięknym i bogatym wnętrzu…, ciepło którym emanuje i wspiera, pozwala znieść i zrozumieć nawet najcięższe chwile i ból… ...DZIĘKUJĘ z całego serca I.M.

...DZIĘKUJĘ z całego serca I.M.

Tak kompetentnego fachowca (przepraszam za okreslenie ) dawno nie spotkałem

Tak kompetentnego fachowca (przepraszam za okreslenie ) dawno nie spotkałem

polecam jak najbardziej tego lekarza ,super specjalista,osobiście mnie operował,nie mam nic do zarzucenia

Wspanialy czlowiek, lekarz o ogromnym doswiadczeniu i wiedzy. Nie znam lepszego, polecam.

super spec.leczył i wyleczył mojego ojca dopuszczając niekonwencjonalne metody,bo tylko one mogły być skuteczne i były.krzysztof wdzięczny.