lekarz Andrzej Napiórkowski

2,6
2,4

Badanie wykonał bardzo szybko (szybciej jeszcze nie miałem badanego wzroku), był niemiły. Zapisał mi szkła bez astygmatyzmu, mimo ze zawsze miałem. Na zadawane pytanie dlaczego, nie miał ochoty odpowiadać, powiedział ze widocznie tak jest. Powiedziałem że ostatnio byłem u optometrysty, okularów jestem zadowolony ale optometrysta zasugerował ze raz na jakiś czas warto zrobić badanie pod względem chorób u okulisty... Cóż lekarz wojskowy, dobrze że nie zalecił lewatywy..

lekarz jest nie uprzejmy , traktuje chorego z poniżeniem

lekarz jest nie uprzejmy , traktuje chorego z poniżeniem

Lekarz ma różne humory i zależy na co trafimy. Wiadomo lekarz wojskowy.

Lekarz ma różne humory i zależy na co trafimy. Wiadomo lekarz wojskowy.

moim zdaniem ,żaden z niego okulista.Żadnej wiedzy okulistycznej tylko głupia rozmowa tego pana.Nawet nie wiedział ,ze mam astygmatyzm i przypisał zwykłe szkła!!!.

Bardzo dobry specjalista. Mój problem nie tkwił w oczach, ale zdecydowanie mi pomógł