Konkretny, zaangażowany, kompetentny i z bardzo dobry podejściem do leczenia. Pełen profesjonalizm. Pan doktor zajął się moją raną pooperacyjną, która została zakażoną gronkowcem złocistym w jednej ze szpitali publicznych na ostrym dyżurze. Przeprowadził mnie przez cały proces leczenia. Zdecydowanie polecam!!!

Świetny lekarz, skuteczny, kompetentny, siła spokoju + poczucie humoru. Traktuje pacjenta jak człowieka, a nie jak przypadek. Wyciągnął mnie cierpliwie z paskudnego zakażenia pooperacyjnego, a w potrzebie wspomógł też radą medyczną.

Informacje o problemie i sposobach jego leczenia podane w spokojny, konkretny, budzący zaufanie sposób. Z pełnym poszanowaniem pacjenta. Polecam!

Znakomity Człowiek, fachowy, spokojny, z szacunkiem podchodzi do pacjenta. Zawsze uprzejmy z lekkim poczuciem humoru. Osobiście, przez trzy tygodnie zmieniał mi opatrunki w gabinecie zabiegowym, a pielęgniarki podawały doktorowi opatrunki, itp. Zdecydowanie polecam dr Opertowskiego.

Zdecydowanie polecam dr Opertowskiego.

Konkretny, zdecydowany, podszedł do problemu spokojnie i z wyczuciem. Do krępującego badania podszedł fachowo i z wyrozumiałością. Skierował na potrzebną konsultację. Polecam tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny "?

al. Wiązowa 7
53-127 Wrocław