lekarz Andrzej Ostrowski

Polecam Dr.Ostrowskiego z całego serca w 100%.Bardzo miły sympatyczny i konkretny lekarz. Chodzę do doktora już od 8 lat prowadził moje 2 ciążę 2 razy mnie operował. Doktor zawsze opiekuje się pacjentką tak jak należy nie zostawia pacjentki bez odpowiedniego leczenia i diagnozy. Interesuje się pacjentką. Można zawsze zadzwonić jeśli nie może to zawsze oddzwoni o każdej porze. Najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić . 🙂

Doktor Ostrowski prowadził moją drugą ciążę, a przy pierwszej mnie operował. Moim zdaniem bardzo konkretny, ale fakt z humorami to różnie raz jest miły raz wredny. Ale ogólnie bardzo fajny, zna się na tym co robi, opieka nad pacjentką dobra, interesuje się, poświęca odpowiedni czas, a nie olewa. Jest Kompetentny. Mam do niego pełne zaufanie. Polecam 🙂

Moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza . Nie polecam! chamski , opryskliwy na nic nie miał czasu za duża kolejka na NFZ . Gdzie czas dla pacjenta ? Jestem już ponad połowę ciąży i pierwszy raz spotkałam się że lekarz potraktował mnie tak nie inaczej . Sama będę omijać szerokim łukiem ..

Świetny,przemiły,uprzejmy i przy tym fantastyczny lekarz.Bardzo interesuje sie swoja pacjentka,wszystko znakomicie tłumaczy,polecam go w 200% . Prowadzi moja pierwsza ciążę.

Zgłosiłam się do doktora prywatnie z silnym bólem podbrzusza, nie spodziewając się, że może to być wczesna ciąża. Nie zrobiono mi usg, nie przeprowadzono wywiadu pod kątem ciąży. Stwierdzono zapalenie przydatków i przepisano antybiotyk. Wizyta trwała może z 10 minut. Tydzień później leżałam u doktora na oddziale w trakcie wczesnego poronienia. Brak słów.

Doktora humor to jak u kobiet w ciąży raz jest miły raz wredny. Odzywki czasem bezczelne i wulgarne ale ciąże raczej dobrze prowadzi z resztą nie mam porównania do innych lekarzy bo 2 ciąże prowadzę u niego.

Jestem w 20 tygodniu ciąży, to druga ciąża prowadzona przez doktora i nie mam zastrzeżeń. Od kilku dni miałam przeczucie, że z dzieckiem jest coś nie tak i dlaczego nadal nie czuję ruchów... Mimo, że doktor był zajęty kazał mi niezwłocznie przyjechać do szpitala dla mojego spokoju. Pan doktor jest konkretny, a nie nieuprzejmy i to nie prawda, że dba tylko o pacjentki przychodzace prywatnie-jestem tego przykladem.

Prowadzę u pana doktora drugą ciążę. Tak jak wcześniej, teraz też jestem bardzo zadowolona. Zawsze wszystko wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. Zdecydowanie polecam :)

Najlepszy ginekolog w Międzyrzeczu. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia mojej ciąży przez niego, do tego życzliwy i nie tworzy niepotrzebnego dystansu. Polecam z czystym sumieniem.

co prawda leczyć umie ale z uprzejmością to mu daleko. jutro kolejna wizyta u niego ciekawe co z tego wyniknie . ostatnio na mnie na krzyczał .