lekarz Andrzej Ostrowski

Ginekolog

3,7
3,6
3,6

Jestem w 20 tygodniu ciąży, to druga ciąża prowadzona przez doktora i nie mam zastrzeżeń. Od kilku dni miałam przeczucie, że z dzieckiem jest coś nie tak i dlaczego nadal nie czuję ruchów... Mimo, że doktor był zajęty kazał mi niezwłocznie przyjechać do szpitala dla mojego spokoju. Pan doktor jest konkretny, a nie nieuprzejmy i to nie prawda, że dba tylko o pacjentki przychodzace prywatnie-jestem tego przykladem.

Cudowny lekarz. Od pierwszych dni prowadzil moja ciążę. Jeszcze nigdy żaden lekarz nie poswiecil mi tyle czasu co on. Dyspozycyjny o każdej porze dnia i nocy. Zawsze kompleksowo odpowiadal na moje pytania. Na każdej wizycie kompleksowo przebadal. Kiedy byly problemy potrafil sam dzwonic z wynikami badan bym nie musiala sie martwic. Wielokrotnie nie chcial brac pieniedzy za wizyty ( zwlaszcza pod koniec gdy chodziliśmy naprawdę czesto). Podczas pobytu na oddziale wielokrotnie zachodzil i interesowal sie jak sie czuję i czy wszystko jest w porządku. Mily, uprzejmy i kompetentny. Jestem mu bardzo wdzięczna za prowadzenie calej ciazy i opiekę okoloporodowa.

Prowadzę u pana doktora drugą ciążę. Tak jak wcześniej, teraz też jestem bardzo zadowolona. Zawsze wszystko wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. Zdecydowanie polecam :)

Świetny,przemiły,uprzejmy i przy tym fantastyczny lekarz!!!! Bardzo interesuje sie swoja pacjentka,wszystko znakomicie tłumaczy,polecam go w 200% prowdził moja ciąże miałam poważne problemy ale dzięki niemu wierzyłam że będzie ok i było;))))jest!!!!mimo że musiałam do niego dojeżdżać około50km to uważam że warto było!!!!

Najlepszy ginekolog w Międzyrzeczu. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia mojej ciąży przez niego, do tego życzliwy i nie tworzy niepotrzebnego dystansu. Polecam z czystym sumieniem.

Prowadzę już u Doktora drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona z opieki. Kompetentny, potrafi szybko pomóc gdy dzieje się coś nietypowego.

polecam Pana doktora bardzo uprzejmy i miły kompetentny i bardzo wyrozumiały.o każdej porze dnia i nocy można liczyć na jego wsparcie bardzo jasno i szczegółowo opisuje i tłumaczy wszystkie wątpliwości z jakimi boryka się kobieta będąc w ciąży nawet na oddziale w szpitalu nie jest obojętna mu pacjentka potrafi porozmawiać i podnieść na duchu.dziękuję doktorze za wszystko pozdrawiam aurelia

co prawda leczyć umie ale z uprzejmością to mu daleko. jutro kolejna wizyta u niego ciekawe co z tego wyniknie . ostatnio na mnie na krzyczał .

jest super lekarzem. bardzo dobrze tłumaczy jeśli coś jest nie jasne. jest uśmiechnięty, miły zawsze porozmawia i wysłucha cie i pomorze rozwiązać problem z jakim się borykam jest po prostu ok

Lekarz warty zaufania. Polecam. Jestem w 7 miesiacu ciazy, tumaczy dba

Lekarz warty zaufania. Polecam. Jestem w 7 miesiacu ciazy, tumaczy dba