lekarz Andrzej Rudy

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Jeden wielki dramat. Szkoda czasu na wizytę u Pana doktora, który jedynie mocno się spieszy, co z resztą wielokrotnie podkreśla podczas wizyty. Na wizytę przyniosłam wyniki badań zlecone przez lekarza rodzinnego oraz zdjęcia RTG. Niestety Pan doktor nie był zainteresowany dokumentacją medyczną, przepisał mi tabletki przeciwbólowe i przeciwzapalne i polecił załatwienie fizykoterapii. Na moje pytanie co stwierdza odpowiedział cytuję " trudno powiedzieć". Nie pokusił się niestety, aby rzucić okiem na zdjęcia. Ale potwierdził za to, że faktycznie kolano jest spuchnięte. I tym sposobem skierowanie do ortopedy zmarnowane. Muszę załatwić kolejne ...

Jeden wielki dramat. Szkoda czasu na wizytę u Pana doktora, który jedynie mocno się spieszy, co z resztą wielokrotnie podkreśla podczas wizyty. Na wizytę przyniosłam wyniki badań zlecone przez lekarza rodzinnego oraz zdjęcia RTG. Niestety Pan doktor nie był zainteresowany dokumentacją medyczną, przepisał mi tabletki przeciwbólowe i przeciwzapalne i polecił załatwienie fizykoterapii. Na moje pytanie co stwierdza odpowiedział cytuję " trudno powiedzieć". Nie pokusił się niestety, aby rzucić okiem na zdjęcia. Ale potwierdził za to, że faktycznie kolano jest spuchnięte. I tym sposobem skierowanie do ortopedy zmarnowane. Muszę załatwić kolejne i szukać prawdziwego specjalisty, bo kolano boli coraz mocniej i w każdej pozycji. Nie polecam wizyty u Pana doktora. Omijajcie człowieka szerokim łukiem, chyba że wam zdrowie niemiłe.

WięcejMniej
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Szkoda czasu na wizytę u tego Pana nie powiem nawet lekarza. Napewno nie wykazuje żadnego zainteresowania stanem zdrowia Pacjenta. Pamiętajcie że na skierowaniu musi mieć napisane wszystkie dolegliwości z jakimi przychodzicie, bo nie zajmie się tym, co nie jest wpisane na skierowaniu. Przyszłam ze zdjęciami i opisami z przed sześciu lat i na tym się tylko skupuił i na tej podstawie wydał opinię. Nie zlecił nowych badań ani zdjęć, chociaż czuję że jest dużo gorzej. Badanie uznał chyba za zbędne bo go nie wykonał. Odradzam i Nie Polecam

Szkoda czasu na wizytę u tego Pana nie powiem nawet lekarza. Napewno nie wykazuje żadnego zainteresowania stanem zdrowia Pacjenta. Pamiętajcie że na skierowaniu musi mieć napisane wszystkie dolegliwości z jakimi przychodzicie, bo nie zajmie się tym, co nie jest wpisane na skierowaniu.
Przyszłam ze zdjęciami i opisami z przed sześciu lat i na tym się tylko skupuił i na tej podstawie wydał opinię. Nie zlecił nowych badań ani zdjęć, chociaż czuję że jest dużo gorzej. Badanie uznał chyba za zbędne bo go nie wykonał.

Odradzam i Nie Polecam

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat