lekarz Andrzej Rutkowski

Neurolog

1,6
1,6
1,7

Zero zainteresowania pacjentem, wizyta trwa 3 minuty. Lekarz nawet nie przejrzał dostarczonych badań.

brak słów, wizyta minutę trwała.. na żadne badania dr nie spojrzał...szybko wypisał MR i tyle ...zero wywiadu, zero pytań co do stanu zdrowia... o zbadaniu ciśnienia nie wspomnę...

Przyłączam się do poprzednich negatywnych opinii. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy u tego lekarza jej nie uzyska. Znudzony. Wizyta trwała 2 minuty. Wypisał skierowanie na MR. Nawet nie wstał zza biurka, żeby zmierzyć ciśnienie, przebadać neurologicznie. Robi bardzo zły pijar porządnej, prywatnej klinice w której przyjmuje. Dawno nie spotkałam lekarza, którego aż tak bym NIE polecała.

Nie polecam tego lekarza, wizyta ekspresowa, nie wysłuchał, zbagatelizował objawy. Na kolejnej wizycie, mimo ze minęły 2 lata i mam zupełnie inne objawy nawet mnie nie obejrzał

Lekarz hurtownik - jak najwięcej przyjąć pacjentów!! Zero zainteresowania pacjentem, zero badania na wizycie, zero zainteresowania wykonanymi badaniami (RTG) czy historia choroby ( np wypis ze szpitala po operacji). Wizyta w tempie express - może trwała około 2 minut. Umówiłam się na wizytę bo był najszybszy możliwy termin ale to był błąd. Nie polecam!!!

Pan Doktor zawsze służy pomocą, bardzo kompetentny. Zawsze pomoże, wie co robi, zawsze pomoże, szybko i skutecznie. Polecam.

Wczoraj moja córka była na planowej wizycie u Pana Doktora. Wizyta trwała ok.45 SEKUND! Bez wywiadu medycznego, bez badania czegokolwiek, otrzymała skierowanie na rezonans magnetyczny głowy z informacją, że może się zapisać, czekać będzie około roku. Zdumiona córka, ze zrobionymi wcześniej wynikami badań, na które Pan Doktor nie rzucił nawet okiem, zabrała skierowanie i wyszła zdumiona. Mam nadzieję, że Pan Doktor ma czyste sumienie i poczucie dobrze spełnionego obowiązku po tej wizycie, a mojemu dziecku nie dolega nic poważnego, co można byłoby zdiagnozować podczas planowanego czasu tej wizyty, tj,.10 minut, ...

Wczoraj moja córka była na planowej wizycie u Pana Doktora.
Mam nadzieję, że Pan Doktor ma czyste sumienie i poczucie dobrze spełnionego obowiązku po tej wizycie, a mojemu dziecku nie dolega nic poważnego, co można byłoby zdiagnozować podczas planowanego czasu tej wizyty, tj,.10 minut, przy jego zaangażowaniu w swoją PRACĘ- za którą jak każdy pobiera wynagrodzenie.

Dodać należy , że czas oczekiwania na wizytę do Pana Doktora jest najkrótszy ze wszystkich wymienionych przez Panią w rejestracji, co w kontekście opisanej sytuacji nie dziwi.