lek. stom. Andrzej Więcek

Protetyk, Stomatolog

Fantastyczny człowiek i lekarz, konkretny, rzeczowy, i mega cierpliwy:) i zgadzam się w pełni z przedmówcami świetnie tłumaczy:) przy okazji planowania protetyki miałam szybki kurs fizyki :)))Naprawdę polecam! efekt naszej miesięcznej męki o moje zębiska powala na kolana chyba nikt nie przypuszczał , że wyjdzie to aż tak fajnie :)) teraz walczymy o zębole mojego dziecka i efekty też są fajne a przede wszystkim współpraca z maluchem:)I co ważne od lipca w gabinecie w Starowej Górze mały chydzi ramach NFZ.

Fachowo, rzeczowo i bardzo cierpliwie.Polecam!

Fachowo, rzeczowo i bardzo cierpliwie.Polecam!

Gorąco polecam.Młody,kompetentny,miły-FACHOWIEC.Jak trzeba-doradzi,jak trzeba-odradzi.Jeden z nielicznych uczciwych w tym zawodzie.Dzięki niemu,chyba przestanę się bać fotela stomatologicznego.

Wspaniały fachowiec, ja chodze do niego z leczeniem zębów, mowi jasno, rzeczowo, bardzo sympatyczny, delikatny POLECAM SZCZERZE

Świetny fachowiec. Doradza najlepsze, a niekoniecznie najdroższe rozwiązanie. Do tego wszystkiego potrafi wytłumaczyć wszystko normalnym językiem (wręcz łopatologicznie) ;-) Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.