dr n. med. Andrzej Wójcickidr n. med. Andrzej Wójcicki - zdjęcie profilowe

dr n. med. Andrzej Wójcicki

Okulista, Optyk

Jestem specjalistą chorób oczu posiadającym doświadczenie ponad 25 letnie w okulistyce zachowawczej jak i zabiegowej. Obecnie zajmuję się głownie diagnostyką okulistyczną m.in SOCT,USG i laseroterapią siatkówki oraz jaskrą( żółty laser – mikropulsy).

Posiadamy m.in.:

- najnowocześniejszy okulistyczny "żółty" laser IQ 577 umożliwiwający pracę w trybie mikropulsów. Polecamy żółtą wiązkę lasera głownie u osób: z cukrzycą w obrzęku plamki (DME), w torbielowatym obrzęku plamki (CME), zakrze...

Byłem ostatnio z chorym okiem u tego lekarza i widzę, że trafnie poznał się na mojej chorobie. Oko przestało boleć i dolegliwości ustąpiły. Chciałem podkreślić jego pełne zaangażowanie podczas mojego leczenia. Gorąco polecam tego okulistę.

Nie spełnił moich oczekiwań, bardzo dużo i głośno mówi, powtarza się, wszystkie badania poddaje komputerowej obróbce czy wyniki mieszczą się w normie, czy coś jest nie tak.......Nie polecam.

Chciałam polecić wszystkim noszącym soczewki kontaktowe tego okulistę.Zalecił mi ostatnio inne soczewki niż do tej pory nosiłam i widzę w nich zdecydowanie lepiej.Polecam bardzo dobry lekarz!

Mój ojciec słabo widzi na jedno oko. Dopiero u doktora po badaniu OCT dowiedziałem się że ma problemy z siatkówką. Szczerze polecam tego okuliste.

Gorąco polecam. Jestem wprost zachwycona podejściem do pacjenta i szczerością. Moje dziecko z natury jest nieufne a u Pana doktora czuł się swobodnie.

Moje dzieci od dnia wizyty u pana doktora wreszcie chcą chodzić w okularach, zresztą dopiero dobrze dobranych jak się mogłam przekonać. Dlatego też wszystkim polecam bardzo dobrego okulistę.

Moja mama leczy się od wielu lat na jaskre.Jesteśmy spoza Kielc i trafiliśmy do doktora. Od razu poznał się na chorobie. Przepisał odpowiednie leki bo wreszcie mama nie skarży się na dolegliwości oczu. Zdecydowanie polecam pana doktora. Na pewno będę korzystała dalej z jego usług.

Bardzo dobry fachowiec. Badanie wykonuje dokładnie i widać,że dysponuje odpowiednim sprzętem. Okulary dobrane przez doktora bez zastrzeżeń. Polecam.

Lekarz bardzo miły, sympatyczny, uprzejmy. Fajnie się rozmawia. Robi wszystko, żeby pacjent czuł się dobrze. Byłam dziś u pana Andrzeja i zamawiałam okulary, które w ciągu dwóch dni będą dostarczone. Oprócz tego jest wspaniałym okulistą! Polecam, polecam, polecam! :)

bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, nowoczesna aparatura, polecam

bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, nowoczesna aparatura, polecam

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.