lekarz Andrzej Zahorski

Neurolog

2,5
2,5

Jestem pod wrażeniem tego specjalisty,trafiając z SORu na oddzial neurologiczny, juz od samego początku, na wszystkie pytania, cierpliwie udzielał mi szczególowych odpowiedzi i rzetelnie zbierał wywiad na temat mojego zdrowia, mimo iż jeszcze wtedy nie był moim lekarzem prowadzącym. Kiedy ostatecznie trafilam pod jego skrzydła, szybko zajął się pełną diagnostyką, nie bagatelizował żadnego objawu.Podczas przeprowadzanych licznych badań, na bieżąco, o wszystkim byłam informowana, dzięki czemu, jak nigdy dotąd, czułam się spokojna i zaopiekowana. Świetny diagnosta i empatyczny człowiek. Nie z tych co tylko pięknie mówią, ale z tych co działają i walczą o swojego pacjenta , żeby mu pomóc. Wiem doktorze, że Pan tego nie przeczyta, ale dziękuję za uratowania mi życia. Dzięki temu, że Pan drążył szukając odpowiedzi, wykrył Pan u mnie dziurę w sercu, i zrobił wszystko, żeby jak najszybciej zajęli sie mną na kardiologii, w celu wyeliminowania kolejnych incydentów neurologicznych w postaci udaru. Przywraca mi Pan wiarę w dobrych specjalistów, którzy przede wszystkim stawiają dobro pacjenta na pierwszym miejscu. Dziękuję raz jeszcze. Proszę nigdy się nie zmieniać,...dobro wraca. Pozdrawiam serdecznie.

Zgadzam sie z poprzednimi opiniami lekarz byl bardzo nie przyjemny zadawal bezsensowne pytania nie majace zadnego związku z moja choroba nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam. Nie slucha pacjenta, bardzo nieprzyjemny. Po wpisie że szpitala z pilnym kontaktem z neurologiem nic nie robił sobie z opisu szpitalnego. Badanie słabe.

Nie polecam.
Nie slucha pacjenta, bardzo nieprzyjemny.

Nie koncentruje się na tym, zeby udzielić pomocy potrzebujacemu. Jak osoba nie ma rozeznania po ciezkim ataku padaczki, pisze w karcie szpitalnej ze pacjent jest w pelni swiadomy mimo iz to absolutna nieprawda. Pisze tak, zeby jak najszybciej pozbyc się tej osoby ze szpitala!

Dzieki Dr Zahorskiemu zyje tylko Dr Zahorski rozpoznal sie na mojej chorobie ,po pol roku bieganiach po innych lekarzach . Dziekuje DR uratowal mi pan zycie to dzieki panu stwierdzono Tetniaki mozgu

Dziekuje DR uratowal mi pan zycie to dzieki panu stwierdzono Tetniaki mozgu

Bardzo nieprzyjemny ,żeby nie użyć mocniejszych określeń. Cóż może miał zły dzień ? W każdym razie nie polecam !

Bardzo nieprzyjemny ,żeby nie użyć mocniejszych określeń.
Cóż może miał zły dzień ?
W każdym razie nie polecam !