lekarz Andrzej Zmaczyński

Bardzo dobra, profesjonalna kompleksowa opieka lekarska. Sympatyczne podejście do pacjenta. Pacjent czuje się bezpieczny i do głębi poinformowany o przebiegu leczenia i dalszej terapii.

Gorąco polecam dr Andrzeja Zmaczyńskiego u którego leczę się od 1,5 roku . Mam porównanie z innymi lekarzami gdyż od prawie 10 lat staram się o ciąże z uwagi liczne problemy zdrowotne (m.in.PCO, Choroba Hashimoto , endometrioza i inne) i "zwiedziłam" sporo placówek medycznych, zarówno prywatnych jak i państwowych i leczyłam się u rożnych ginekologów: kobiet i mężczyzn, w rożnym wieku,z krótsza lub dłuższa praktyką zawodowa. Dr Zmaczyńskiego na ich tle wyróżnia : życzliwość i empatia , chęć pomocy pacjentowi- Prawdziwy Lekarz z powołania , szczerość i uczciwość przy stawianiu diagnozy i rokowaniu co do dalszego leczenia , poważne podejście do tego co pacjent mówi i umiejętność słuchania pacjenta z uwagą , doktor ma dla pacjentek czas nawet gdy go nie ma sam dla siebie , zawsze szuka najlepszego rozwiązania dla pacjenta, nie poddaje się przy ciężkich przypadkach , ma duża wiedzę, która nieustannie poszerza, biorąc udział w konferencjach i zjazdach lekarzy, jest również nauczycielem akademickim Uniwersytetu Jagiellońskiego.U doktora miałam robioną histeroskopie i laparoskopie , wszystko sprawnie bez komplikacji. Nie wiem jak dalej będzie wyglądać moje leczenie w perspektywie czasu ale jedno wiem na pewno ze nie zamierzam zmieniać tego lekarza na żadnego innego a jeśli uda mi się zajść w ciąże to jemu bez wahania powierzę jej prowadzenie bo tylko Doktorowi Zmaczyńskiemu ufam

Pan Doktor Zmaczyński prowadził moją ciąże i de facto dzięki niemu mam teraz pięknego synka. Inni lekarze ze względu na mój wiek (przed 40) sugerowali in vitro bądź nie dawali szans na zajście w ciąże. Pan Doktor przyczynił się do zajścia przeze mnie w ciąże gdyż po dwóch miesiącach od zakończenia leczenia na teście ukazały sie upragnione dwie kreseczki. W czasie ciąży zawsze mogłam liczyć na pomoc Pana Doktora. Kiedy miałam jakieś wątpliwości zawsze odbierał moje telefony, albo oddzwaniał w ciągu paru godzin. W trakcie wizyt poświęcał mi tyle czasu ile potrzebowalam i odpowiadał wyczerpująco i konkretnie na każde moje pytanie. Ponadto Pan Doktor jest niezwykle szarmancki co w dzisiejszym świecie bywa rzadkością.

Przemiły lekarz, bardzo konkretny, doskonale wszystko tłumaczy, spokojny, mega grzeczny. Jestem w szoku ze jeszcze są tacy lekarze.

Lekarz jakich mało w służbie zdrowia. Bardzo uprzejmy, oddany swojej pracy a przede wszystkim znający się na swojej specjalizacji. Polecam w 100% tego lekarza.