lekarz Andrzej Zuj

2,4
1,6
1,8
1,6

Dzwoniłem dzisiaj do Pana doktora jest osobą arogancką i bezczelną nie potrafi pomóc i do tego potrafi człowieka obrażać.Nie polecam!!!

Doktor przeprowadził mnie po udarze niedokrwiennym przez pierwszy rok poza szpitalem.Ogólnie jestem zadowolony, czekam jeszcze tylko na końcową decyzje ZUS . Dziękuję.

Dziękuję.

ten lekarz jak można typka tak nazwać jest niekompetentny arogancki , typowy cwaniaczek , który myśli że jest tylko jeden, tacy jak on psuja opinie środowisku lekarskiemu a dodać jeszcze przychodnie w której przyjmuje , to tylko współczuć tym ludziom którzy do niego idą bo ich nie stać na dalsze wyjazdy do normalnego lekarza, nie polecam typa

Niemiłe podejście do pacjenta. Na 5 dolegliwości przepisuje 5 leków. Leczy objawy a nie chorobę. Zamiast zlecić konkretne badania aby wyjaśnić chorobę zwleka do następnej wizyty, a potem do następnej przepisując ciągle leki, które mają w teorii pomóc. Jestem rozczarowany tymi wizytami i lekarzem.

Arogancki na wizytach publicznych. potrafi badanemu odpowiedzieć na pytanie jak życ z tyloma schorzeniami a jedż pan do Holandii tam rozwiążą Pana problemy zdrowotne. Na wizytach prywatnych uprzejmy miły nawet pomoże wstać pacjentowi i odprowadzi go do drzwi nie mówiąc o miłym zaproszeniu na następną wizyte eutanAZJA