mgr Aneta Burniak

Psycholog

Pani psycholog najwyraźniej zapomniała czyje dobro jest najważniejsze. Otóż najważniejsze jest wynagrodzenie. Pani psycholog wykorzystuje swoją renomę do wydawania opinii za pieniądze. Wystarczy się zgłosić, powiedzieć czego się oczekuje, podyktować i już się opinia pisze. Wydaje się, że jest to podejście nieuczciwe. Więc jak tylko coś chce pozytywną dla siebie opinię to jest to dobry psycholog na takie zlecenie.

Cudowny specjalista! Niesamowite podejscie do dziecka! Pełen profesjonalizm oraz czujność! Pani Aneta jest jedynym psychologiem przed, którym otworzył się mój 3.5letni synek po traumie z agresywnym ojcem (narcyzem). ***Ojciec dziecka pojawił się u niej 1x, przyszedł wybielić się, nawet nie zapytał o stan dziecka. P.Aneta sporządziła profesjonalną i szczegółową opinię do sądu. UWAGA! Obecne ojciec mojego dziecka, mści się na Pani Burniak i pod różnymi nickami, na kilku portalach próbuje zepsuć jej reputację :) Gorąco polecam! Więcej informacji: anna.rzasa.ar@gmail.com

UWAGA!

Gorąco polecam!
Więcej informacji: anna.rzasa.ar@gmail.com

Pani psycholog która nie przeprowadza badań i wystawia opinie które są dalece prawdziwe od bieżącej sytuacji. Jej ocena jest mocno nakierowana przez osoby trzecie zamiast przez neutralne podejście i samodzielne badanie. Zero profesjonalizmu.

Posiada ktoś nr telefonu do Pani doktor Aneta Burniak..... .......................................................mmmm

Miła,sympatyczna,rzeczowa pani psycholog.Chodzę do niej na terapię już przez dłuższy czas,poleciła mi ją znajoma i jestem bardzo zadowolona

Miła,sympatyczna,rzeczowa pani psycholog.Chodzę do niej na terapię już
przez dłuższy czas,poleciła mi ją znajoma i jestem bardzo zadowolona

Moja opinia o tej Pani jest zgoła inna. Mam jak najlepsze zdanie o jej kompetencji. Byłam w kilku miejscach, łącznie z poradnią specjalistyczną "Promyk Słońca" i tylko Pani Aneta potrafiła dotrzeć do mojej córki.