Bardzo pozytywnie oceniam terapię i efekty prowadzonych przez Panią Anetę zajęć. Wszystkie moje dzieci miały problem z mową i jakbym miała doradzać innym o pododnych zmartwieniach, to nie czekajcie, aż samo minie.

Najlepsza logopeda u jakiej byłam. Szczerze polecam.

Najlepsza logopeda u jakiej byłam. Szczerze polecam.

Zgadzam się z wsześniejszymi opiniami - super logopeda, bardzo dobry fachowiec.

Zgadzam się z wsześniejszymi opiniami - super logopeda, bardzo dobry fachowiec.

Bardzo bobry logopeda - potwierdzi to każdy, kto chodzi do Pani Anety na terapię (nie spotkałam się z inną opinią).

Polecam, super logopeda. Bardzo kompetentna i konkretna.

Polecam, super logopeda. Bardzo kompetentna i konkretna.

Bardzo dobry logopeda, zna się na tym co robi. Dzięki zajęciom u Pani Anety wiem jak ćwiczyć z dzieckiem aby dawało to efekty (niestety nie wszyscy "logopedzi" to potrafią).

Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam. Jest sympatyczna, ma dobre podejście do dziecka, potrafi wytłumaczy przyczyny problemów z wymową oraz jasno wyjaśnia sens wszystkich ćwiczeń logopedycznych.Dzięki zajęciom u Pani Anety poprawiła się nie tylko wymowa córki,również lepiej pisze, czyta, jest aktywmiejsza w szkole. Oby więcej takich lekarzy jak Pani Aneta.

Moje dziecko jest bardzo obciążone genetycznie, lekarze nie dawali żadnych nadzieji na to, że będzie mówiła. Dziś poraz pierwszy powiedziała "mama" i dla mnie jest to cud. Dziękujemy Pani Aneto.

Polecam, pomogła mojemu dziecku. Bez stresu i marnowania czasu. Naprawdę warto.

Polecam, pomogła mojemu dziecku. Bez stresu i marnowania czasu. Naprawdę warto.

Super logopeda! Po prostu zna się na tym co robi. Na pewno w powiecie kartuskim nie znajdziecie lepszej - sama sprawdziłam.