lek. med. Aneta Drożdżewska

Dermatolog, Wenerolog

byłam na jednej wizycie i jestem zadowolona, poza niepunktualnością wszystko ok. Bardzo serdecznie polecam wszystkim pacjentom.

byłam na jednej wizycie i jestem zadowolona, poza niepunktualnością
wszystko ok. Bardzo serdecznie polecam wszystkim pacjentom.

Bardzo miła, konkretna pani doktor. Mam wrażenie, że trafiłam na dobrego specjalistę, który daje gwarancję wyleczenia. Polecam!

Wspaniały lekarz, potrafi doskonale dotrzeć do pacjenta , wytłumaczyć metody leczenia oraz skutki choroby , bardzo uprzejma , posiada ogromną wiedzę . Lekarz godny polecenia w 100%

Jestem pod wrażenie po wizycie u Pani doktor. Jeszcze trochę a odzyskam zaufanie do lekarzy. Miła, ciepła, sympatyczna i niezykle kompetentna. Aż trudno mi uwierzyć, że trafiłam do takiego lekarza. Terapia jaką zastosowała Pani doktor przynosi niezwykle szybkie rezultaty. Jest lekarzem z powołania, pomocnym, służy radą, kieruje dalej, wyjaśnia. Po prostu SUPER!

Pani doktor pracowała kiedyś w Pruszczu w Kwadraciaku, ale potem odeszła.Ma bardzo dobre podejście do dzieci, a jak już kogoś leczy, to nawet przyjeżdża dodatkowo, żeby zobaczyć pacjenta. I nie stosuje tych wszystkich straszne drogich maści, jak nie potrzeba.