lek. dent. Aneta Lewandowska-Mielcarek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Wizyta w gabinecie doktor Anety - to była ... przyjemność. Kompetencje, przejrzyste dla laika wyjaśnienia, pewność siebie, a przede wszystkim delikatność i wyczulenie na odczucia pacjenta, spowodowały, że wizyta była nie tylko skuteczna, ale i przyjemna. Polecam wszystkim, także tym, którzy mają awersję do wizyt w gabinecie stomatologicznym. W gabinecie pani doktor można je polubić.

Wspaniala dentystka! Profesjonalna, przemila, bardzo czysta, ma piekny gabinet, wszelkie urzadzenia, nowoczesnie, czysciutko + Pani Asia (asystentka) rowzniez bardzo mila i przyjazna. Pani stomatolog wyleczyla mi 13 zebow w ciagu 10dni (nie mialam wiecej czasu) i przygotowala pod zalozenie aparatu ortodontycznego. Ogromnie polecam! Nie ma epszego i czysciejszego gabinetu w Plonsku!

Super Lekarz polecam kazdemu .Mam syna niepelnosprawnego ktorego bolaly zeby ktory nie wychodzi z domku ma leki spisalam bardzo duzo numerow stomatologow w Plonsku i kazdy odmowil przyjscia prywatnie oczywiscie,a Pani doktor nie dosc ze przyszla pomogla i wyobrazcie sobie ze nie wziela nawet zlotowki normalnie az lzy mi sie zakrecily z calego serca polecam tego stomatologa .Pozdrawiam Tomaszewska.

Profesjonalne podejście do pacjenta, kompleksowe usługi, solidne wykonanie, gabinet nowocześnie wyposażony, 100 % polecam ;-)

Pani stomatolog Mielcarek jest bardzo kompetentna, zdecydowana, uprzejma i ma podejście do dzieci. Po 2 wizytach moja 3letnia corka sama usiadła na fotel i bez problemu poddala się zabiegowi lapisowania. Szczerze polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Płońsk"?

Poradnia Stomatologiczna "ELA-DENT"
Grunwaldzka 8a/21