lekarz Aniela Minicz-Płatek

Neurolog

Zdecydowanie nie polecam . Byłam u pani doktor prywatnie i w pewnym momencie zaczełam sie zastanawiać ,, co ja tutaj robie,, pani doktor sprawiała wrażenie niezbyt miłej, zniecierpliwionej i nie wiedziała co ze mną zrobić, Nie.

Pani doktor to bardzo zyczliwa i profesjonalna lekarka. Kolega ma od dluzszego czasu problem z kregoslupem. Wczesniej probowal uzyskac pomoc innych lekarzy w Olsztynie (podobno najlepszych). Nie badali go i zalecali masaze lub zastrzyki sterydowe do kregoslupa. Zaden nie chcial zlecic badan. Wszyscy zakladali, ze mloda osoba nie moze chorowac na nic powaznego. Dopiero pani doktor zlecila badania. Okazoalo sie, ze wczesniejsze diagnozy byly bledne. Teraz wreszcie mozna zaczac konkretne leczenie. Jezeli szukacie lekarza, ktory przed wystawieniem diagnozy slucha pacjenta; ktory zaleca leczenie dopiero po zrobieniu stosownych badan to koniecznie skontaktujcie sie z Pania Aniela Minicz-Platek.

W sposób zrozumiały została mi przedstawiona choroba,sposób leczenia i dalsze następstwa i powikłania wynikające zarówno z rozwoju choroby jak i w przypadku leczenia.

polecam tylko klinike MSWiA szkoda ze nie ma takiej obslugi i profesjonalizmu w kazdym szpitalu

polecam tylko klinike MSWiA
szkoda ze nie ma takiej obslugi i profesjonalizmu w kazdym szpitalu

zdecydowanie polecam ,kompetentna, duża wrażliwość , precyzyjne wnioski

zdecydowanie polecam ,kompetentna, duża wrażliwość , precyzyjne wnioski