lekarz Anita Gawlińska

Byłam u tej Pani na usg. Odpowiedzi zdawkowe, nic konkretnego się niestety nie mogłam dowiedzieć. Proba zadawania pytań i odpowiedz: ,,no już przecież Pani mówiłam”. Doktor dodatkowo spóznila sie. Może w swoim gabinecie jest milsza dla pacjentek. Mi wizyta nie odpowiadała.

U Pani Ani byłam pierwszy raz, bardzo delikatna i dokładna doktor, zrozumiała mój problem, wytłumaczyła wszystko. Polecam jak najbardziej

Cudowna pani Doktor jest bardzo profesjonalną oraz kompetentną osobą . Odpowiada na każde pytanie wszystko spokojnie tłumaczy i wyjaśnia. . a przy tym zawsze uśmiechnięta i uprzejma . Polecam z całego serca !!!!!!!

Jestem pod wrażeniem wizyty u Pani doktor. Wizyta przebiegła spokojnie, bez pośpiechu. Pani doktor udziela odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania. Ma świeżą wiedzę, co osobiście bardzo mi odpowiada, doceniam lekarzy, którzy podnoszą swoje kwalifikacje. Podczas przeprowadzania badania tłumaczy co w danej chwili robi, co wpływa na komfort pacjentki. Gabinet bardzo dobrze wyposażony. Nie jest to mój pierwszy ginekolog (a było ich trochę) i dopiero teraz widzę jak może wyglądać profesjonalna wizyta. Kolejna wizyta również u Pani doktor. Zdecydowanie polecam!

W moim odczuciu Pani doktor Gawlińska to osoba, która wykonuje swój zawód z ogromną pasją i poświęceniem. Jej indywidualne podejście do pacjenta sprawia, że odnosi się wrażenie, że w danym momencie nikt nie jest ważniejszy, tylko pacjent. Z pewnością to lekarz godny polecenia, który dysponuje ogromną wiedzą i kompetencją. Z wielką wdzięcznością dziękuję za wszystkie dotychczasowe wizyty. Życząc tym samym wszystkiego najlepszego w dalszej drodze kariery zawodowej. :):):)

Polecam serdecznie! Od kilku lat jestem pacjentką dr Gawlińskiej, w chwili obecnej prowadzi moją ciążę. Podejście pani dr i sposób w jaki opowiada o różnych kwestiach sprawia, że czuję się, że jestem w dobrych rękach :) Pani dr jest kompetentna, miła i delikatna podczas badań.

Zgadzam się ze wszystkimi pozostałymi opiniami Pani doktor wszystko spokojnie tłumaczy i wyjaśnia, polecam z całego serducha! :)

Świetny lekarz specjalista, do spraw podchodzi bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Zawsze uśmiechnięta, sympatyczna i uprzejma. Polecam!

Doktor zawsze miła i uśmiechnięta, stara się odpowiedzieć na każde zadane pytanie, podczas wizyty nie milczy tylko mówi wszystko co dzieje się z pacjentem. Jestem bardzo zadowolona i polecam z całego serca.

Bardzo dobry lekarz. Po 2 letnim i bezskutecznym leczeniu u 4 innych lekarzy ginekologów, ona jedyna podeszła do sprawy profesjonalnie i rzetelnie. Uświadomiła mnie o istocie mojej choroby i perspektywie leczenia. Jak dla mnie najlepszy lekarz. Jestem bardzo zadowolona i z całą pewnością mogę polecić tego lekarza ! :) Oby takich więcej.