lekarz Anna Barczewska

Neurolog

2,9
2,6
2,5

Bardzo niemiła, opryskliwa,niekompetentna,pacjenta traktuje jak zło konieczne. Okropna. Pod nosem robi jakieś uśmieszki , dogaduje, nie wysłucha do końca, nie da wypowiedzieć się i nastawiona na "NIE". Pacjent ma iść do domu i nie zawracać jej głowy. Nie polecam, zmieniam lekarza, bo z tą kobietą nie da się dogadać. Nie jestem gnojem i śmieciem, żeby babsko mnie tak traktowało. Jestem chora i oczekuję porady lekarskiej , a nie wykpienia.

Zdecydowanie odradzam wszystkim pacjentom !!!! Pani dr jest niekompetentna, niemiła, próbuje uzmysłowić pacjentowi ze wszystko jest dobrze pomimo że wyniki i stan pacjenta wskazują zupełnie inaczej. Naśmiewa się z pacjenta i w żaden sposób nie umie i chyba nie chce pomóc. Jest opryskliwa, nie grzeczna i bardzo arogancka. A najlepszy tekst Pani Dr "choroba przychodzi szybko a odchodzi wolno, więc leżeć w łóżku i czekać aż przejdzie" i odsyła do innych specjalistów. Ponadto pracuje w prywatnej klinice Lux Med Olsztyn gdzie za konsultacje kasują nie mało. Odradzam jeszcze raz. I do dyrekcji Lux Med proszę o przyjrzenie się bliżej Pani dr. i jej kompetencjom.

Leczyłam się już u kliku neurologów i w końcu trafiłam na Panią Annę Barczewską. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu leczenia i podejścia do mojej osoby. Zawsze miła, uprzejma, rozmawiająca nie tylko o objawach, ale również szukająca możliwych przyczyn choroby. Jeżeli jest taka potrzeba to mogę zadzwonić i przez telefon udzieli mi porady. I dzięki ustabilizowanemu leczeniu mam synka, a w najbliższym czasie będę starać się o rodzeństwo dla Niego. Jest to najlepszy lekarz jakiego w życiu do tej pory miałam.

Straszna baba !!! Nieuprzejma, opryskliwa, niegrzeczna. Zdecydowanie odradzam !!!!

Pani neurolog podczas mojej wizyty była niegrzeczna i opryskliwa. Nie rozmawiała ze mną o mojej chorobie, tylko skupiła się na tym, co ja właściwie od niej chcę, co ja tu w ogóle robię... Wysłała mnie do mojego rodzinnego lekarza, podczas gdy moja wieloletnia choroba wymaga specjalisty (Dyskopatia kręgów szyjnych z rwą kulszową, in. zwyrodnienie kręgosłupa). Cały czas mi Pani Barczewska ubliżała. Wyszłam z gabinetu po prostu załamana. NIE POLECAM! Dorota 50 lat

Cały czas mi Pani Barczewska ubliżała. Wyszłam z gabinetu po prostu załamana.
NIE POLECAM!
Dorota 50 lat

Nie polecam tej Pani doktor, bo choć pierwsza wizyta była w porządku, to przy kolejnej Pani doktor miała humory, a nie tego chyba oczekuje pacjent idący do lekarza. Niestety zdarzyło mi się być także świadkiem awanutury z innymi pacjenatmi, w związku z czym zmieniłem neurologa na innego i nie żałuję.

Lekarz kompetetny. Znajcy sie na tym co robi. Uprzejmy i udzielajacy długich i wyczerpujacych odpowiedzi. Ja wyszłam od pani Barczewskiej bardzoi zadowolona. polecam wszystkim

Pani Doktor to wspaniały lekarz zawsze wytłumaczy spokojnie powoli,poświęca dużo czasu wzbudza zaufanie odpowiednio podchodzi do osoby i jej problemu.I.Deptuła.

Lekarz godna polecenia. Fantastyczny kontakt.

Lekarz godna polecenia. Fantastyczny kontakt.

to naprawy świetny neurolog leczę się u niej już 2 lata i jestem bardzo zadowolona;)