dr n. med. Anna Barucha-Kępka

Ortodonta

Zakończenie leczenia przerosło moje oczekiwania. Bardzo dziękuję za profesjonalizm dalszych sukcesów zawodowych. Zbych

Najlepsza ortodontka jaką spotkałam. Fachowość i profesjonalizm w najlepszym wydaniu. Liczba pacjentów mówi sama za siebie. Gorąco polecam, naprawdę warto poczekać na wizytę.

Polecam jak najbardziej. Wizyty niedrogie,a efekty są imponujące!Pani Ania to prawdziwy fachowiec, i ortodonta z powołania!!Mało takich lekarzy już powoli.

Pani Ania jest przemiła, ma świetnie podejście do dzieci, jest wyrozumiała, kompetentna i sympatyczna. Prawdziwa profesjonalistka! Najlepszy ortodonta, z jakim kiedykolwiek się spotkałam. Naprawdę polecam!

Ortodontę bardzo polecam, Pani Ania jest bardzo miła, uprzejma oraz udziela odpowiedzi na każde pytanie. Jako jedna z niewielu ortodontów w Polsce zakłada aparaty stałe samoligaturujące. Jestem już w połowie leczenia, zwykle na wizytach jest małe opóźnienie ok 15-25 minut, lecz tak to jest w tym zawodzie. Jeden pacjent umawia się na kontrolę, a gdy siada na fotel okazuję się, że ma jeszcze dwa zamki do przyklejenia, no i wtedy czas się wydłuża :)Opinia o danym ortodoncie bardzo pozytywna i serdecznie polecam. Pozdrawiam ;)

Dwukrotna wizyta u Pani Doktor potwierdziła mnie w przekonaniu iż jest to jeden z najlepszych specjalistów u jakich byłam, dzięki poleceniu przez znajomych znalazłam ten gabinet. Mimo drobnego poślizgu czasowego zostałam przyjęta fachowo, udzieliła mi Pani Doktor wyjaśnienia na wszystkie moje pytania objaśniła cel i zamierzenia co do mojej wady. Umieszczę tę opinię na paru portalach bo warto zarekomendować Panią Doktor Ania Pacjentka

Ania Pacjentka

czysty profesjonalizm miła i sympatyczna obsługa